Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Co można kupić na prezent na baby shower?

Bardzo modne są imprezy organizowane na wzór amerykańskich. Jedną z tych, które urządza się coraz powszechniej, jest baby shower. Podczas tej uroczystości gwiazdą jest przyszła mama, której do porodu zostało kilka tygodni. Co jej podarować?

Ponieważ baby shower jest uroczystością, podczas której świętuje się przyszłe narodziny, łatwo się domyślić, że wszystko będzie koncentrować się wokół podarunków dla dziecka. Nie można jednak zapominać o jego mamie, dlatego część osób do prezentu dodaje coś, co jest typowo dla mamy i nie ma nic związanego z dzieckiem, jak książka. Jednak główne podarki dotyczą maluszka i jego wyprawki.

Jak na prezenty zapatrują się organizatorzy?

Zanim wybierzemy się na zakupy, warto się zainteresować tym, w jaki sposób imprezę widzą jej organizatorzy. Inaczej podejdzie się do kwestii prezentów, jeśli każdy z gości kupi podarek od siebie, a inaczej, kiedy będą to większe prezenty, ale kupione wspólnie.

Jeśli każdy ma wręczyć prezent od siebie, warto się zorientować, co kupują pozostali goście. Są tak uniwersalne podarki, jak ubranka, pieluszki, czy grzechotki, ale więcej jest tych, których nie potrzeba więcej sztuk niż jedną. I tutaj wymienić można np. matę edukacyjną, przewijak, torbę do wózka. Kiedy kilka osób podaruje przyszłej mamie karuzelę do łóżeczka, będzie to raczej mało komfortowa sytuacja.

Gdzie szukać inspiracji?

Sklepów z produktami dla dzieci jest bardzo dużo, więc w zasadzie nie powinno być żadnych problemów z tym, by znaleźć coś oryginalnego. Ponieważ jest to wyjątkowa okazja, elementy niemowlęcej wyprawki najlepiej wybrać w sklepie, gdzie nie ma żadnej wątpliwości co do jakości, a same produkty są na tyle oryginalne, że nie można ich znaleźć gdzie indziej.

Nietuzinkoweprezenty na baby shower znajdziesz w Kidspace. Są tam różnego typu pościele, kocyki i wiele innych artykułów, z których przyszła mama będzie zadowolona. Poza  tym są w ciekawych i niespotykanych wzorach, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda się zrobić niespodziankę.

A może zrobić wyprawkę z produktów tej samej serii?

Kiedy będzie się rozmawiało z innymi osobami, które wezmą udział w baby shower, można rozważyć jeszcze jedną opcję prezentową. Można wspólnymi siłami skompletować wyprawkę, w której każdy element będzie pasował do pozostałych. Przykładowo rożki niemowlęce Kidspace mogą mieć tę samą fakturę, co prześcieradło lub śpiworek. Do tego można dodać wesołe kocyki dla niemowlaka Kidspace z mięciutką przytulanką i na koniec pozostaje tylko zapakowanie prezentu.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments