Cieszyn Kultura i rozrywka

COK powoli się otwiera

Fot. Natalia Tokarska

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” szykuje się do ponownego otwarcia. Powoli, z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa, a także zgodnie z zaleceniami resortu kultury i dziedzictwa narodowego, będzie następowało „odmrażanie” pracy placówki.

Od 11 maja będzie działała recepcja, a od kolejnego dnia otwarte będą galerie COK-u – „12” i „Ceglana”. Pozostałe pomieszczenia w budynku Domu Narodowego pozostaną niedostępne dla mieszkańców, z którymi kontakt – poza recepcją – będzie ograniczony do mailowego i telefonicznego.

– Większość obowiązków pracowników merytorycznych w dalszym ciągu wykonywana będzie zdalnie. Na miejscu pracuje obsługa i administracja. Przeprowadzamy drobne remonty i przystosowania pomieszczeń – wyjaśnia Adam Cieślar, dyrektor COK.

Kolejne etapy otwarcia instytucji uzależnione są od decyzji i zaleceń Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M. Luter
M. Luter
5 miesięcy temu

W Bogu naszym odwieczna twierdza, skuteczny opór i armia. On wyzwala z każdego smutku, który nas spotyka. Pradawny zły wróg ma majestat swój: w wielką moc i przebiegłość, w okrutną zbroję ubrany, na Ziemi nic równać się z nim nie może. Ein feste burg ist unser Gott, ein gute wehr und waffen. Er hilft uns frey aus aller not, die uns jetzt hat betroffen. Der altbose feind, mit ernst er’s jetzt meint; gross macht und viel list sein grausam rustung ist, auf erd ist nicht seinsglechen.