Wydarzenia Bielsko-Biała

COVID-19: aktualizacja sytuacji w województwie

Stan sytuacji epidemiologicznej na godzinę 16 w województwie śląskim.

W Bielsku-Białej jest obecnie 8 osób z potwierdzonym dodatnim wynikiem testów, jedna osoba ozdrowiała. W powiecie bielskim z dodatnim wynikiem testów jest obecnie 11 osób, dwie osoby do tej pory zmarły w wyniku zakażenia SARS-Cov-2.

W całym województwie osób zakażonych jest 349. Do dzisiaj, do godziny 16 zanotowano też w sumie 12 zgonów i 7 ozdrowień.

Informacje na podstawie komunikatu Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Solid '80
Solid '80
1 miesiąc temu

Prezydent Duterte ostrzega spoleczenstwo Filipin , ze wprowadzi drastyczne formy likwidowania tych ktorzy nie dostosuja sie do zaostrzonych przepisow o infekcji COVID-19 , wyda rozkaz strzelania do opornych … “It is getting worse. So once again I’m telling you the seriousness of the problem and that you must listen,” Duterte said. My orders to the police and military… if there is trouble and there’s an occasion that they fight back and your lives are in danger, shoot them dead. “Is that understood? Dead. Instead of causing trouble, I will bury you.” „Robi się coraz gorzej. Więc raz jeszcze mówię o… Czytaj więcej »

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Solid '80

Co z tego wynika dla naszej sytuacji w Polsce?

Solid '80
Solid '80
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Nic na razie nie wynika , ale scenariusz nalezy przygotowac , Europa sie rozklada , Polska podzielona , przywodcy/ lidera nie mamy , gospodarka tonie , korupcja wzrosla ……dalej drazyc nie musze .

Ala
Ala
1 miesiąc temu

Skąd różnicą między państwa danymi, a danymi MZ. Ministerstwo zdrowia podaje liczbę zakażonych na Śląsku 301 osób.

Jur BB
Jur BB
1 miesiąc temu
Reply to  Ala

I takie dane (301) są też podawane przez MZ na 21:14 (www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2)