Wydarzenia Bielsko-Biała Żywiec

COVID-19: Pandemia nie odpuszcza

Fot: pixabay

Podobnie, jak wczoraj tak i dzisiaj mamy za ostatnią dobę setki kolejnych osób zakażonych i kilka przypadków zgonów spowodowanych chorobą Covid-19. Nie maleje też liczba osób pozostających na kwarantannie.

W Bielsku-Białej zanotowano 169 kolejnych zakażeń i 3 zgony. Na kwarantannie przebywa 2036 mieszkańców miasta. W powiecie bielskim jest to odpowiednio: 170 osób, jeden zgon i 2693 osoby na kwarantannie. W powiecie żywieckim z kolei od wczoraj zanotowano 169 nowych zakażeń i 3 zgony, na kwarantannie pozostaje 2036 mieszkańców.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iza
iza
3 miesięcy temu

Zapomnieliscie !!!!!!!!! 1. mamy nareszcie otwarte stoki 2, otworzyliśmy sami restauracje 3,nasze kochane galerie wreszcie pełne klijentów 4. protesty z błyskawicą 5. bardzo szkoda klijenta za południowej granicy ………. itd…..itp no i mamy trzecią falę zakarzeń

Arek Barek
Arek Barek
3 miesięcy temu

Trzeba natychmiast zaprzestać leczenia zarażonych………niech natychmiast przenoszą się do Pana i napełniają kasę nietykalnym

Wierny
Wierny
3 miesięcy temu

“W woj. śląskim najwięcej zakażeń notuje się w powiecie żywieckim (prawie 86 przypadków na 100 tys. osób, szósty najwyższy wynik w skali kraju).”inf. z forsal.pl.
Szkoda że cześć społeczeństwa nic sobie z tego nie robi łażą bez masek lub jeśli jest to pod nosem ! Do teraz nie rozumie postawy niektórych księży podających komunie św. bez maseczki i do ust a w kościele maja za nic ograniczenia ilości wiernych czy jest pełny kościół czy połowa nie reagują. Czym taki ksiądz się kieruje co ma w głowie że naraża wiernych na to dziadostwo ?

Maria
Maria
3 miesięcy temu
Reply to  Wierny

Kasa się liczy czym wiecej umiera tym więcej kasy mądry sie modli w domu ciemna sekta musi być w kościele aby ksiądz i ludzie widzieli tak się roznosi zarazę.

Arek Barek
Arek Barek
3 miesięcy temu
Reply to  Wierny

kasa kasa kasa ponad wszystko

.....
.....
3 miesięcy temu
Reply to  Wierny

biskup swoje księża swoje. ograniczenia ilości wiernych w kościołach w ogóle nie obowiązują bo na parafii kasa się musi zgadzać.a policja udaje głupiego przejeżdzając koło kościoła.