Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Czas Ikarów. Wnioski tylko do 30 listopada

Fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Jeszcze tylko przez kilka najbliższych dni można zgłaszać kandydatów do tegorocznej Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki Ikar 2023.

Nabór wniosków potrwa do 30 listopada. Co roku przyznawane są dwie nagrody Ikara – jedna za szczególne osiągnięcia kulturalne w danym roku kalendarzowym i druga – za wybitną działalność w dziedzinie kultury i sztuki.
Urzędnicy Wydziału Kultury i Promocji przypominają, że wyróżnienie mogą otrzymać zarówno artyści tworzący w różnych dziedzinach sztuki jak i pracownicy instytucji kultury, za działalność artystyczną i kulturalną oraz pracownicy innych jednostek organizacyjnych prowadzących lub podejmujących przedsięwzięcia artystyczno-kulturalne na terenie Bielska-Białej.
Warunkiem udziału w naborze jest złożenie wniosku o przyznanie nagrody oraz podpisanego przez kandydata oświadczenia i klauzuli informacyjnej (wszystkie informacje na ten temat w tym formularz oświadczenia i regulamin konkursu można naleźć tutaj). Szczegółowych informacji udzielają też pracownicy wydziału pod numerem – 33 497 14 75

google_news