Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Czas na wielki piknik z MDK!

Dzień pełen atrakcji dla dzieci i całych rodzin zapowiada się w najbliższą sobotę, 4 września, w parku Słowackiego. Odbędzie się tam Piknik Rodzinny “MDK jest super!”.

Na wydarzenie zaprasza Miejski Dom Kultury. Odbędzie się ono w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej. Od 11.00 do 15.00 w parku czekać będą gry, zabawy i konkursy dla całych rodzin. Nie zabraknie malowania twarzy, dmuchańców, baniek mydlanych ani słodkiego poczęstunku. Na scenie zaprezentują się zespoły ze wszystkich placówek Miejskiego Domu Kultury – będzie zatem dużo śpiewu i tańca. Dzieci będą mogły wziąć udział w atrakcyjnych warsztatach z instruktorami różnych dziedzin twórczych. W programie zaplanowano też pokazy ratownictwa medycznego i strażackie. Na Pikniku będzie obecna grupa rekonstrukcyjna Bractwo Śródziemia – bielski Gandalf i Spółka. Są to miłośnicy twórczości Tolkiena, którzy chętnie pozują do zdjęć. Podczas imprezy przez cały czas będzie się można zapisać się na wybrane zajęcia w konkretnym domu kultury, by potem chodzić na nie przez cały rok.

Piknik objął honorowym patronatem prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Natomiast patronat prasowy sprawują portal beskidzka24.pl i “Kronika Beskidzka”.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments