Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Czas na wymarzoną sylwetkę!

Zima to akurat taka pora roku, kiedy w długie, chłodne i ciemne wieczory często myślimy o lecie i jego urokach. Czasem pojawiają się plany pobytu na plaży, a to z kolei wiąże się z pokazaniem ciała. I właśnie wtedy przychodzi na myśl bardzo powszechne postanowienie noworoczne: czas zabrać się za siebie!

Dla wielu z nas wymarzona sylwetka to odległy ideał, wręcz utopia. Wydawać się może, że do jej uzyskania wymagana jest żmudna i długotrwała praca, a na nią zwykle nie ma czasu. „Diety cud” to też ryzykowne rozwiązanie, którego konsekwencje mogą być odwrotnością korzyści, które chcemy osiągnąć. Dlatego też warto skorzystać ze zdrowej alternatywy.

Często nie tylko dobra sylwetka, ale też zdrowie i samopoczucie zależy od odpowiedniego odżywiania. W obecnych czasach żyjemy w dużym pośpiechu i nie zawsze mamy możliwość przygotowania w pełni zbilansowanego posiłku. Odchudzanie i oszczędność czasu to pojęcia, które się często wykluczają, a nie musi tak być.

Dobrym rozwiązaniem może być dieta pudełkowa, zwana inaczej cateringiem dietetycznym. To optymalne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o siebie, ale w ciągu dnia nie mają chwili wolnego, aby przygotować dla siebie zdrowe i zrównoważone posiłki. Można powiedzieć, że to świetna propozycja, która zapewnia nam oszczędność czasu, a często pieniędzy. Na czym polega? To proste – na codziennym dostarczaniu gotowych do spożycia dietetycznych posiłków wykonywanych ze świeżych składników. W naszym regionie taką działalnością zajmuje się firma Nutridieta – swoje usługi realizuje między innymi w Cieszynie, Skoczowie, Ustroniu czy Wiśle. Oczywiście to nie jedyne miasta, gdzie można zamówić dietę pudełkową od Nutridiety – działają także w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach czy w Jastrzębiu-Zdroju. Ponadto, z usług Nutridiety można skorzystać na terenie dużych miast takich jak Kraków, Katowice, Gliwice czy Sosnowiec. Pełną listę miast oraz ofertę można znaleźć na stronie internetowej www.nutridieta.pl.

Dieta pudełkowa to najlepsze i często też najtańsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą o siebie zadbać, a nie mają na to czasu. Jednak zawsze należy się przekonać, czy dane rozwiązanie jest dla nas odpowiednie – stąd też na początku można skorzystać z zestawów próbnych. Co ważne, są one objęte promocją! Na pierwsze dwa dni obowiązuje rabat 30% – dlatego warto spróbować. Możemy założyć, że się to opłaci. Szczegóły, a także inne promocje można oczywiście znaleźć na stronie internetowej

Warto też podkreślić, że Nutridieta jest „polecana przez profesjonalistów”. Nie są to słowa rzucane na wiatr. Jak pokazuje firmowa strona internetowa, opisywany catering dietetyczny zalecają profesjonalni trenerzy i instruktorzy fitness, dietetycy czy sportowy, tacy jak mistrz świata w kickboxingu, wicemistrz Polski w armwrestlingu, brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Europy z 2015r. czy medalistka Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. Słowem: osobowości, które osiągnęły sukces, znają się na zdrowym trybie życia i doskonale zdają sobie sprawę z ważnej roli odpowiedniego żywienia.

Nutridieta to firma działająca już 8 lat. Po szczegółową ofertę, która obejmuje kilka typów diet (od standardowej, przez dopasowaną do diabetyków, po uczulonych na gluten, laktozę czy inne składniki) zapraszamy na stronę internetową i do kontaktu telefonicznego.

Niech wymarzona sylwetka stanie się faktem!

 

 

Kontakt do nas:

 513 332 500

513 122 325

[email protected]

www.nutridieta.pl

 

 

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments