Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice: dwie kolizje na DK1. Uszkodzonych pięć aut – (ZDJĘCIA)

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia kilku aut.

Do dwóch kolizji doszło około godz. 8.50 na wysokości skrzyżowania z ul. Kopernika, pas ruchu w kierunku Pszczyny. W obu kolizjach uczestniczyło łącznie pięć samochodów osobowych. W pierwszym zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe, kierujący seatem najechał na tył samochodu poprzedzającego. Samochód, który był jako pierwszy, zatrzymał się gdyż chciał przepuścić przez przejście dla pieszych mężczyznę na rowerze. Pojazd jadący za nim – również zdążył się zatrzymać. Jadący za nim osobowy renault – ten także się zatrzymał, choć kierowca hamował awaryjnie.
– Moja radość nie trwała długo, w samochód uderzył seat – powiedział nam poszkodowany kierowca z osobowego renault. – Auto jest praktycznie nowe, w leasingu. Chciałem go wykupić, jak skończy się leasing. W tej chwili ma przejechane około 20 tys. km – dodał nasz rozmówca.

W drugim zdarzeniu kierująca osobowym fiatem najechała na tył seata. Nikomu nic się nie stało, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obie kolizje zakończono postępowaniami mandatowymi. Wycieki płynów eksploatacyjnych zneutralizowali strażacy z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments