Sport Czechowice-Dziedzice

Czechowice: Rajd Miejski po raz pierwszy

Już kilka dni pozostało do pierwszego, historycznego Rajdu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, który organizowany jest przez tamtejszy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji! 16 września na uczestników będzie czekać mnogość wyzwań – będą sportowe testy, zadania logiczne, trudne pytania, sprawdziany sprawności i wiele, wiele innych.

Nikt tak naprawdę nie może się spodziewać tego, co zastanie na trasie. Na mapie, którą otrzymają uczestnicy na starcie – choć też nie zostanie im ot tak wręczona – będą pozaznaczane punkty. Żeby ją otrzymać zawodnicy już będą musieli się solidnie nagłówkować. Na każdym z punktów czeka ich inne zadanie czy wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno i łatwo. To gwarantujemy! – komentuje Krzysztof Świerkosz, organizator 1. Rajdu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Trasa będzie liczyła około 32 kilometry i do odnalezienia będzie 12-14 punktów, a na każdym będą czekały specjalnie przygotowane zadania.

Zapisując się można wybrać jedną z dwóch kategorii – open i rodzinną. W open drużyna może być skonfigurowana dowolnie. W rodzinnej startuje pełnoletni opiekun i dziecko. W tej drugiej wszyscy już na starcie są zwycięzcami, a chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Zapisy prowadzone są na : TUTAJ

Szczegółowy regulamin znajdziecie na : TUTAJ

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments