Bielsko-Biała Sport

Czechowicka Gala Sportu

W Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się Gala Sportu, czyli podsumowanie osiągnięć zawodników i klubów w 2017 roku. A było co wspominać!

Najważniejsza, czyli Sportowa Indywidualność Roku trafiła do kajakarza Marcina Grzybowskiego, mistrza Europy, wicemistrza Świata i mistrza Polski.

Stypendia sportowe i nagrody za wysokie wyniki otrzymali wśród zawodników: Dawid Byrdek, Adrian Kulig, Marcin Grzybowski, Piotr Morawski, Krzysztof Wrona, Bartosz Jarczok, Jakub Pająk, Dawid Szweda, Izabella Socha i Karol Morawiec.

W sumie rozdano blisko 200 statuetek! Nie zapomniano także o sponsorach i partnerach. Podziękowania od miejscowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji otrzymała także “Kronika Beskidzka”. 

Autorem fotoreportażu jest Artur Jarczok.

google_news
Bielsko-Biała Sport

Czechowicka Gala Sportu

W Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się Gala Sportu, czyli podsumowanie osiągnięć zawodników i klubów w 2016 roku. A było co wspominać!

Najważniejsza, czyli Sportowa Indywidualność Roku trafiła do Rafała Pająka, brązowego medalisty Mistrzostw Europy juniorów młodszych w sztafecie. Wyróżnienie specjalne otrzymał Jacek Drążyk, wieloletni działacz kilku czechowickich – i nie tylko – klubów.

Stypendia sportowe i nagrody za wysokie wyniki otrzymali wśród zawodników: Mateusz Borgieł, Dawid Byrdek, Jakub Gola, Bartosz Jarczok, Adrian Kulig, Piotr Morawski, Rafał Pająk, Izabella Socha i Dominik Starowicz, a wśród trenerów Jakub Cebula, Krzysztof Dudek, Wioleta Homa, Miłosz Jarczok, Jan Kobędza, Krzysztof Ramenda, Dagmara Sikora, Tomasz Szary oraz Magdalena Żaczek. 

W sumie rozdano około 150 statuetek! Nie zapomniano także o sponsorach.

Autorem fotoreportażu jest Artur Jarczok.

 

google_news