Sport Żywiec

Czernichów: Zawalczą o puchar wójta

19 lutego, o 9.00, w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Czernichowie odbędzie się I Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czernichów w kategorii U-9.

W turnieju weźmie udział osiem drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2008 roku i młodszych. Rywalizacja odbywać się będzie w systemie „każdy z każdym”, a następnie rozegrane zostanie spotkanie decydujące o miejscu w klasyfikacji końcowej.

Drużyny, które wezmą udział w imprezie to: Orły Międzybrodzie Żywieckie, Międzybrodzie Bialskie, Tiki Taka Godziszka, Tiki Taka Jeleśnia, Tiki Taka Rybarzowice, Tiki Taka Żywiec 1, Tiki Taka Żywiec 2 oraz Tiki Taka Koszarawa.

Głównym celem imprezy jest integracja oraz dobra zabawa. – Rozgrywki wpiszą się na stałe w kalendarz imprez sportowych i za rok również spotkamy się w Czernichowie – zapowiada dyrektor tamtejszego Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Krzysztof Fiołek. 

Organizatorzy – gmina Czernichów, GOKiS oraz Akademia Młodego Piłkarza Tiki Taka – zapraszają wszystkich do kibicowania młodym i ambitnym zawodnikom!

 

google_news