Bielsko-Biała Na sygnale

Czy ktoś widział te wypadki?

Fot. Marcin Płużek

Bielska policja poszukuje świadków dwóch wypadków drogowych.

Chodzi o tragiczne zdarzenia do jakiego doszło 5 października w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Kasprowicza i Traugutta. Około 15.48 autobus mercedes koloru białego jadący ulicą Traugutta w kierunku ulicy Kolejowej podczas manewru skrętu w prawo w ulicę Kasprowicza, śmiertelnie potrącił rowerzystę.

Z kolei 27 września około 5.30 w rejonie ronda na skrzyżowaniu ulic PCK i Sempołowskiej w Bielsku-Białej kierowca o nieustalonej tożsamości potrącił rowerzystę poruszającego się ścieżką rowerową. Poszkodowany doznał obrażeń ciała. Wypadek miał miejsce tuż przed rondem. Auto poruszało się ulicą PCK w jego kierunku od strony ulicy Żywieckiej. Z ustaleń policji wynika, że zarówno szofer, jak i rowerzysta, po krótkiej rozmowie i ustaleniu, że nie ma potrzeby wzywania pogotowia, odjechali z miejsca zdarzenia.

Śledczy proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tych zdarzeń o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej (ulica Wapiennej 45, telefon 33 8121280 lub alarmowy 112)

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments