Bielsko-Biała Na sygnale

Czy ktoś zna tego mężczynę?

Fot. KMP B-B

Bielska policja opublikowała wizerunek chuligana, który 20 kwietnia napadł na ulicy na Bogu ducha winną osobę. Napastnik zniszczył poszkodowanemu okulary.

Policja liczy na pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy, zwracając się w tym celu do ewentualnych świadków opisywanego przestępstwa. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Poniatowskiego w Bielsku-Białej około 17 30. – Nieznany mężczyzna podbiegł do pokrzywdzonego i zrywając mu z głowy okulary, dokonał ich zniszczenia. Straty w wyniku tego czynu oszacowano na kwotę 1600 złotych – przybliżają kulisy zajścia mundurowi.

Podają też rysopis sprawcy. Był nim mężczyzna szczupłej budowy ciała, ubrany w czarne spodnie dresowe, ciemną kurtkę (miał z niej „wywieszony” kaptur koloru żółtego). Mężczyzna był w towarzystwie kobiety o charakterystycznych rudych, kręconych włosach na głowie. Trzymał też na smyczy psa, najprawdopodobniej amstafa.

Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z komisariatem policji przy ulicy Składowej 2 (tel. 47-857-01-00) – apeluje policja.

google_news