Bielsko-Biała Na sygnale

Czy ktoś zna tego złodzieja?

Fot. KMP BB

Bielska policja publikuje wizerunek sprawcy kradzieży licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Chodzi o dwa zdarzenia z 6 i 11 września tego roku, jakie miały miejsce w pizzerii przy ulicy Łagodnej w Bielsku-Białej.

Nieznany sprawca ukradł tam dwukrotnie z kasetki znajdującej się za barem dokumenty oraz pieniądze. Złodziej był ubrany w czarne buty, ciemne spodnie oraz czarną bluzę z kapturem. Jego występek nagrała kamera monitoringu. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna w nocy z 5 na 6 września zasnął w lokalu, a kiedy się obudził skradł pieniądze. Następnie uciekł przez okno. Wrócił tam ponownie w nocy 11 września – wszedł najprawdopodobniej do środka przez to samo niedomknięte okno – i znów dokonał kradzieży pieniędzy i dokumentów.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia kim jest sprawca przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z pierwszym komisariatem policji w w Bielsku-Białej (ulica Składowa 2, tel. 47 857 01 00) lub skontaktowanie się z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej (tel. 47 857 12 55).

 

 

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ooooo
Ooooo
6 miesięcy temu

Śpiąca królewna złodziejka

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Janusz biznesu ma konkretne kamery 🙂

Tak se myśle.
Tak se myśle.
6 miesięcy temu

Zdjęcie tak słabej jakości , co oni za kamery mają . Chińczycy potrafią na ulicy rozpoznać osobę z 50 metrów i o niebo lepszym nagraniem.