Bielsko-Biała Na sygnale

Dachowanie na ekspresówce

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu na drodze ekspresowej Bielsko-Biała  – Żywiec na odcinku pomiędzy Mikuszowicami a Łodygowicami.  Przez dłuższy czas oba pasy w kierunku Żywca były nawet całkiem zablokowane.

To efekt wypadku do jakiego doszło około 17.30. Jadący w kierunku Bielska-Białej  samochód osobowy z nieustalonych przyczyn wypadł z  drogi, uderzył w barierki energochłonne po czym dachował. Pojazd przekoziołkował kilkakrotnie tak, iż znalazł się na pasach ruchu prowadzących w kierunku Żywca. Kierująca autem kobieta trafiła do szpitala

google_news
Cieszyn Na sygnale

Dachowanie na ekspresówce

38-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i jadąc S52 straciła panowanie nad samochodem, a następnie wjechała do rowu. Auto dachowało.

Do zdarzenia doszło przed 11.00 na wjeździe na drogę ekspresową w Pogórzu. Prowadzącej volkswagena polo kobiecie udzieliła pomocy ekipa Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego. Hospitalizacja nie była konieczna. 38-latka została ukarana mandatem.

google_news
Cieszyn Na sygnale

Dachowanie na ekspresówce

Na drodze ekspresowej S-52 w Łączce doszło do dachowania samochodu.

Po 10.00, kierujący volvo 34-letni mężczyzna, na śliskiej nawierzchni wypadł z drogi i dachował na skarpie.

Jak informuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji, mieszkańcowi Cieszyna nic się nie stało. Był trzeźwy.

google_news
Cieszyn Na sygnale

Dachowanie na ekspresówce

Wczoraj przed 13.00 strażacy z JRG Cieszyn zostali zadysponowani do wypadku samochodu osobowego.

Auto dachowało na śliskiej nawierzchni drogi ekspresowej S-52 w Gumnach. Kobieta kierująca peugeotem została zabrana przez ekipę pogotowia ratunkowego do cieszyńskiego szpitala. Strażacy postawili auto na koła i pomogli wydostać poszkodowaną z pojazdu…

google_news