Cieszyn Na sygnale

Dachowanie w Ochabach (aktualizacja)

Fot. Archiwum KPP w Cieszynie

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj po południu na drodze krajowej 81 w Ochabach Wielkich.

Jak informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, na pasie w kierunku Skoczowa doszło do dachowania samochodu. Poszkodowane są trzy osoby, wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W rejonie wypadku ruch na drodze odbywa się jednym pasem.

Aktualizacja 20.25 – Wypadek miał miejsce około 16.50. Toyota, za kierownicą której siedziała 37-letnia kobieta, wypadła z jezdni, uderzyła w drzewo i dachowała. – Razem z kobietą w samochodzie znajdowała się dwójka dzieci w wieku 7 i 10 lat. Na miejscu pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia kobiety – mówi Krzysztof Pawlik. Do szpitala jedno dziecko zabrał śmigłowiec, drugie pojechało karetką. – Wstępnie ustalono, że nikt nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa – informuje rzecznik cieszyńskiej policji. Ruch na drodze krajowej 81 odbywa się już płynnie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku ustalić ma policyjne dochodzenie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JoiTY
JoiTY
4 lat temu

Dlaczego nikt nie był zapięty pasami? Dlaczego auto koziołkowało ? Jaka była szybkość pojazdu ? Chyba baba nie zasnęła za kierownicą.

greg
greg
4 lat temu

tragedia co tu komentowac