Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Daj zauważyć się przechodniom. Neon to świetna forma reklamy outdoorowej

Reklama jest dźwignią handlu. Taki frazes brzmi znajomo dla niemalże każdego przedsiębiorcy. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dobrze widoczna promocja firmy jest skutecznym narzędziem marketingowym. Właśnie z tego powodu coraz więcej biznesmenów decyduje się na stworzenie reklamy outdoorowej. Poszukujesz sprawdzonego sposobu na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów? Neon reklamowy może być rozwiązaniem skrojonym pod Twoje oczekiwania!

Neon reklamowy to niezawodna forma promocji. Towarzyszy nam od ponad stu lat!

Na pierwszy rzut oka neon reklamowy wydaje się być nowoczesną formą reklamyNiewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale pierwsze tego typu nośniki w marketingu pojawiły się na początku minionego stulecia. W Polsce, konstrukcje tworzone z lamp wyładowczych, szczyt popularności osiągnęły na przełomie lat 60. i 70. poprzedniego wieku. Zmierzch tej techniki w naszym kraju przypadł na rok 1980. Wówczas neony gazowe stopniowo znikały z miejskich krajobrazów. Dziś wracają jednak do łask i przeżywają prawdziwy renesans popularności. To świetny sposób na reklamowanie się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Neony ponownie wypierają z obiegu przestarzałe, niezbyt trwałe papierowe billboardy i plakaty, które zdaniem wielu tylko zaśmiecają przestrzeń publiczną. Wybór lamp neonowychto najlepszy sposób na stworzenie nowoczesnej formy reklamy.

Szereg zalet przemawia za inwestycją w neony reklamowe. Rozświetl swoje przedsiębiorstwo

Na samym początku warto jednak zaznaczyć, że współczesne neony nieco różnią się od tych, które kilka lat temu szturmem podbijały ulice największych światowych stolic. Cechą charakterystyczną dla dziś spotykanych lamp wyładowczych jest ich energooszczędność. Niski pobór prądu sprawia, że neony reklamowe stanowią relatywnie tanie narzędzie marketingu outdoorowego. Wysokiej jakości produkty widoczne są z naprawdę dużych odległości i to niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych. Neon jest świetnie prezentuje się w ciągu dnia, jednak pełnię jego możliwości można dostrzec wieczorem. Ogromną zaletą tego typu nośników jest także plastyczność szkła, z którego wykonane są lampy. Umożliwia ona tworzenie niebanalnych kształtów reklamy wyróżniającej nas na tle konkurencji. Doświadczone firmy, takie jak warMAX pozwalają na produkcję zarówno logotypów, jak i samych napisów z neonów. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Inwestując pieniądze w lampy wyładowcze możemy być pewni, że nasza reklama nie wyblaknie od promieni słonecznych, a deszcz, śnieg lub uciążliwa wilgoć nie będzie działać destrukcyjnie na elementy promujące nasze przedsiębiorstwo.

Materiał partnerski.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments