Bielsko-Biała Sport

Dalej gramy z Podbeskidziem!

Wydawnictwo Prasa Beskidzka podpisało nową umowę z TS Podbeskidziem, rozszerzoną o współpracę naszym z najmłodszym tytułem “Żywiecką Kroniką Beskidzką”.

– To wieloletni partner, który klubowi towarzyszył już na początku drogi do piłki na najwyższym szczeblu i jest z nami do dziś. Cieszy to, że dzięki współpracy z wszystkimi tytułami Wydawnictwa Prasy Beskidzkiej możemy dotrzeć do szerokiego grona kibiców w całym regionie – mówi Tomasz Mikołajko prezes klubu.

-TS Podbeskidzie wspieramy medialnie od samego początku. W naszych tytułach prasowych: „Kronice Beskidzkiej”, „Głosie Ziemi Cieszyńskiej”, „Małopolskiej Kronice Beskidzkiej” oraz wydawanej od marca „Żywieckiej Kronice Beskidzkiej”, a także portalu beskidzka24.pl chcielibyśmy oczywiście pisać o samych zwycięstwach Górali, ale musimy również mierzyć się na łamach z porażkami, bo taki jest sport i na tym polega rzetelność dziennikarska. Życzę władzom klubu, trenerom i piłkarzom TS Podbeskidzie rychłego powrotu do Ekstraklasy – mówi Mirosław Galczak, prezes Wydawnictwa Prasa Beskidzka i redaktor naczelny portalu beskidzka24.pl.

Przed każdym meczem w Bielsku-Białej w tytułach Wydawnictwa Prasa Beskidzka kibice mają możliwość zgarnięcia darmowych wejściówek na spotkania Górali. Wystarczy śledzić losy drużyny na łamach tygodników i portalu.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments