Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Darmowe pożyczki przez Internet

Pożyczki przez Internet stają się coraz szybsze, wygodniejsze i udzielane są w oparciu o proste zasady, dlatego zyskując coraz większe zaufanie pożyczkobiorców szukających gotówki bez konieczności wychodzenia z domu. Rosnąca konkurencja na rynku szybkich pożyczek online powoduje, że instytucje pożyczkowe upraszczają do minimum formalności oraz skracają czas w jakim są w stanie wypłacić pieniądze, w tym również obniżają koszty związane z udzieleniem samej pożyczki przez internet. Na rynku powstaje coraz firm, które udzielają prostych i szybkich pożyczek internetowych, a do tego oferują one nowym klientom możliwość zaciągnięcia pożyczki całkowicie za darmo.

Pożyczki przez Internet

Pożyczki przez internet wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którym w danej chwili zabrakło gotówki. Pragną oni sięgnąć po szybki zastrzyk finansowy przy jak najmniejszej ilości formalności i otrzymać niezbędne środki finansowe od ręki. Firmy pożyczkowe takie jak na przykład www.viasms.pl wyspecjalizowane w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych są w stanie skrócić sam proces związany z udzieleniem pożyczki online do kilku minut, a wypłatę pieniędzy zrealizować w czasie nawet 15 minut. Podstawowym warunkiem niezbędnym do otrzymania internetowej pożyczki jest posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku, na które instytucja pożyczkowa zrealizuje przelew w przypadku pozytywnej oceny naszego wniosku pożyczkowego.

Kwoty internetowych pożyczek dostępnych na dowód stają się także coraz wyższe, a będąc stałym klientem można uzyskać pożyczkę od zaraz w jednorazowej kwocie w wysokości nawet 4 000 złotych. Wszystko to sprawia, że chętnych do pożyczania w sieci nie brakuje, tym bardziej, że stając się nowym klientem instytucji pożyczkowej i korzystając po raz pierwszy z jej oferty chwilówek online możemy uzyskać pierwszą pożyczkę przez internet za prawdziwe 0 złotych.

Pożyczki przez internet za darmo

Propozycja pożyczki za darmo, czyli możliwości otrzymania nieoprocentowanej pożyczki gotówkowej skierowana jest dla wszystkich nowych klientów, którzy skorzystają pierwszy raz z szybkiej pożyczki w wybranej instytucji pozabankowej. Na rynku znajdziemy nawet kilkunastu pożyczkodawców udzielających promocyjnych pożyczek 0%. Darmowa pożyczka przez internet oznacza, że firma pożyczkowa nie nalicza żadnych dodatkowych opłat, ani prowizji z tytułu udzielenia pierwszej pożyczki. Łączna kwota zwrotu pożyczonych środków będzie dokładnie taka sama, na jaką została udzielona pożyczka. Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki za 0 złotych jest konieczność jej spłaty w wymaganym terminie wynoszących zazwyczaj 30 dni. Kwota pierwszej pożyczki za darmo przeznaczonej dla nowych klientów wynosi najczęściej 1500 złotych. Otrzymane w ten sposób środki finansowe przekazywane są bezpośrednio na rachunek osobisty klienta i można je przeznaczyć na dowolny cel. Należy pamiętać, że udzielenie darmowej pożyczki na start zależy od indywidualnej oceny zdolności i wiarygodności kredytowej danego konsumenta. Ponadto maksymalna kwota pierwszej pożyczki za darmo jak również okres wymagany do jej spłaty może się różnić w zależności od wyboru oferty danego pożyczkodawcy.

Dlaczego udzielane są pożyczki za darmo?

Pożyczki za darmo są doskonałym sposobem przyciągnięcia uwagi nowych klientów, którzy chętnie sięgają po gotówkę, która oferowana jest im szybko, bez formalności i przede wszystkim bez żadnych kosztów. Instytucje pożyczkowe mimo, że nie zarabiają na udzielanych przez siebie pożyczkach online na start współpracy to skutecznie rozbudowują portfel obsługiwanych przez siebie konsumentów. Dla większości z tych nowo pozyskanych klientów współpraca z firmą pożyczkową nie zakończy się na skorzystaniu tylko z jednej chwilówki . Propozycja pierwszej darmowej pożyczki przez internet stanowi zatem skuteczną zachętę do sprawdzenia oferty pożyczkowej danej instytucji tak, aby po zapoznaniu się z bezpiecznymi mechanizmami i zasadami udzielania chwilówek online w przyszłości można było kontynuować współpracę. Tym bardziej, że dla stałych klientów przeznaczone są ciekawe propozycje pożyczkowe, a przede wszystkim uruchamiane są wyższe limity środków, które mogą zostać udzielone jednorazowo na podstawie jedynie dowodu osobistego. Zaciągnięcie każdej kolejnej pożyczki staje się już naturalnie płatne i wiąże się z zyskiem finansowym osiąganym przez pożyczkodawcę. Pierwsza bezpłatna pożyczka ma zatem na celu wyróżnienie ​oferty przez instytucję pożyczkową na konkurencyjnym rynku chwilówek i przekonanie zachęconych w ten sposób pożyczkobiorców do regularnego korzystania z ich propozycji szybkich pożyczek.

O czym pamiętać korzystając z pożyczki za darmo?

Sięgając po pożyczki za darmo należy pamiętać o konieczności zwrotu pożyczonej gotówki w wymaganym terminie. Jest to warunek uniknięcia wszystkich kosztów związanych z zaciągniętą pierwszą pożyczką. Firmy pożyczkowe mimo, że przy weryfikacji wiarygodności kredytowej konsumentów nie wymagają dostarczania zaświadczeń z miejsca zatrudnienia, ani dokumentów potwierdzających wysokość otrzymywanych dochodów to jednak sprawdzają swoich klientów w bazach BIK, BIG i KRD. Chcą w ten sposób zminimalizować ryzyko niespłacenia pożyczki przez nowego klienta. Niezbędne jest także złożenie oświadczenia przez pożyczkobiorcę o posiadaniu przez niego dochodów umożliwiających zwrot pożyczonych środków.

Konsekwencją braku terminowej spłaty promocyjnej pożyczki może być nie tylko konieczność poniesienia dodatkowych kosztów naliczonych zgodnie z zapisami umowy pierwszej pożyczki, ale również wykluczenie z możliwości otrzymania finansowania w przyszłości. Pożyczkobiorcy, którzy nierzetelnie spłacają swoje zobowiązania finansowe trafiają na „czarne listy” dłużników. Następnie z tego rodzaju baz zawierających informacje o posiadaniu zaległego zadłużenia przez osoby starające się o uzyskanie pożyczki, korzystają każdorazowo instytucje finansowe – zarówno banki rozpatrujące wnioski o udzielenie kredytów czy instytucje pozabankowe decydujące o udzieleniu pożyczki na raty. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule Darmowe pożyczki przez internet.

navigate_before
navigate_next

Materiał partnerski

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments