Bielsko-Biała Na sygnale

Demolka na Dmowskiego. Koniec jazdy na filarze – ZDJĘCIA

Rozbity samochód, uszkodzony słup sygnalizacji świetlnej i skrzynka energetyczna to bilans zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Stojałowskiego i ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej, gdzie samochód osobowy z impetem uderzył w skrzynkę energetyczną przy filarze sklepu. Do szpitala odwieziono kobietę.

Do zdarzenia doszło około godz. 11.10. Kierująca samochodem osobowym marki mazda, jadąc ul. Stojałowskiego w kierunku ul. 3 Maja, z nieustalonych przyczyn wpierw zwolniła, po czym samochód “na pełnym gazie” skręcił w lewo, skosił słup sygnalizacji świetlnej i z dużą siłą uderzył w skrzynkę energetyczną przy filarze sklepu. Działania strażaków z JRG1 polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w przeniesieniu poszkodowanej do ambulansu.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację. W toku czynności ustalono, że przyczyną zdarzenia były kłopoty zdrowotne 29-latki, która kierowała mazdą. Sprawczyni zdarzenia, po zakończeniu badań w szpitalu, zostanie skierowana na dodatkowe badania. Uszkodzoną skrzynkę zabezpieczyli pracownicy pogotowia energetycznego, słup sygnalizacji świetlnej zdemontowano. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments