Bielsko-Biała Na sygnale

Demolka w centrum miasta. Rozbił jaguara mamy – (zdjęcia)

Około godz. 19.45 na ul. Zamkowej w Bielsku-Białej samochód osobowy skosił elementy infrastruktury i z impetem uderzył w słup. Roztrzaskane elementy bariery ochronnej i metalowe słupki spadły na plac obok Teatru Polskiego. Na miejsce wysłano patrol ruchu drogowego i straż pożarną.

Kierujący samochodem osobowym marki jaguar, jadąc ul. Zamkową w kierunku centrum miasta, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który skosił słupki, element rusztowania, barierę ochronną, skrzynkę na listy, po czym uderzył w słup.

– Zarówno kierowca, jak i przechodnie mieli wiele szczęścia, że nikomu nic się nie stało – stwierdził ratownik uczestniczący w akcji.

Policjanci z drogówki sporządzili dokumentację, sprawca zdarzenia był trzeźwy. Mężczyznę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 zł i sześcioma punktami. Działania dwóch zastępów straży pożarnej z JRG1 polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uporządkowaniu pobliskiego terenu. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom.Info
Tom.Info
1 rok temu

Ale urwał.

obs.
obs.
1 rok temu

A kto zapłaci za szkody miejskie ?

Beskid off road team
Beskid off road team
1 rok temu

też mi jaguar :)))))) jescze mamy ? dramat

Ty
Ty
1 rok temu

Gówniarz się śmieje z tych paru stów

Hermenegilda Pierwsza
Hermenegilda Pierwsza
1 rok temu

To taki trochę jaguar dla ubogich, w cenie niewygórowanej nawet z mojej renty do ogarnięcia.