Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Dlaczego warto wybrać odzież Stedman?

Każdy sposób na promocję firmy, który może w istotnym stopniu pomóc nam w dotarciu do większej grupy odbiorców i potencjalnych klientów, jest dzisiaj na wagę złota. To właśnie z tego powodu wiele marek decyduje się na mniej konwencjonalne sposoby na zwrócenie na siebie uwagi, jak np. wysokiej jakości odzież reklamowa, noszona przez pracowników lub przeznaczona dla klientów, gdy np. zrobią zakupy na określoną kwotę. Aby gadżet reklamowy w postaci ubrania miał rację bytu, musi być on najwyższej jakości. Takie właśnie są produkty marki Stedman. Dlaczego dokładnie warto się na nie zdecydować?

1. Idealna odzież na gadżet reklamowy

2. Najwyższa jakość nadruku i materiału

3. Nie tylko koszulki i bluzy

Idealna odzież na gadżet reklamowy

Obecnie wykorzystywanie ubrań do promowania konkretnej firmy czy marki to bardzo popularna praktyka. Dotyczy to szczególnie tych pracowników, którzy mają kontakt z klientem, a więc nadruk logotypu czy hasła na ich ubraniu siłą rzeczy zapada osobom obsługiwanym w pamięć. Ważne jednak jest, aby odzież z nadrukiem mająca pełnić charakter gadżetu reklamowego była odpowiedniej jakości, tak aby pracownik czuł się w niej dobrze, a także by nie budziła zastrzeżeń wizualnych. Jest to bardzo ważne, ponieważ niechlujność reklamowych elementów garderoby może sprawić, że odbiorcy zaczną postrzegać naszą firmę jako równie nierzetelną.

Najwyższa jakość nadruku i materiału

Jakość wykonania produktów marki Stedman pozwoli na długotrwałe wykorzystywanie odzieży bez ryzyka jej wyraźnego zużycia. Różnorodność wykorzystywanych do produkcji materiałów jest bardzo duża, ze względu na szeroką ofertę producenta. Podobnie jest w przypadku nadruków – do dyspozycji mamy sitodruk, FLEX/FLOCK, haft komputerowy, a także druk cyfrowy DTG, dzięki czemu jesteśmy w stanie umieścić każdą grafikę na każdym rodzaju materiału. To właśnie dzięki tej różnorodności i możliwości dopasowania printa do wymagań klienta Stedman koszulki w hurt.koszulkowo.com są bardzo dobrym wyborem w kwestii odzieży reklamowej i roboczej.

Nie tylko koszulki i bluzy

Dodatkowym atutem marki jest możliwość wyboru nie tylko metody druku czy materiałów, ale także dostęp do szerokiej gamy produktów. Znajdziemy tu standardowe koszulki i bluzy, ale także kurtki z kapturem lub bez, koszulki typu longsleeve, ramoneski, spodenki do treningu, a nawet bieliznę. Dzięki temu każdy, kto chciałby promować swoją firmę lub markę poprzez odzież reklamową, może wybrać odzież idealnie dopasowaną do jego potrzeb i nie martwić się o jej dostępność.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments