Wydarzenia Cieszyn

Do Skoczowa wraca kino plenerowe. Co obejrzymy?

Fot. Pixabay.com

Wraca kino plenerowe do Skoczowa. Pokazy odbywać się będą przez całe lato i to nie tylko w parku na Górnym Borze jak dotychczas. Miejskie Centrum Kultury „Integrator” chce dotrzeć również w inne zakątki gminy Skoczów. Gdzie i co będzie można obejrzeć?

Skoczowskie projekcje pod chmurką są ciekawą propozycją spędzenia letniego czasu i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem wśród widzów. Inauguracyjny pokaz będzie miał miejsce na Kaplicówce, gdzie 25 czerwca o 22.00 wyświetlony zostanie poruszający film „Sanctum” w reżyserii Alistera Griersona. Amerykański obraz z 2011 roku przedstawia historię podwodnej ekspedycji 15 nurków, którzy postanawiają eksplorować niebezpieczne jaskinie w Morzu Koralowym u wybrzeży Australii. Kolejna projekcja zaplanowana jest na 30 lipca, również o 22.00, na terenie skateparku przy ulicy ks. Jana Ewangelisty Mocko, gdzie będzie można obejrzeć niebanalną komedię romantyczną z 2020 roku „Palm Springs”. 6 sierpnia plenerowe kino objazdowe zawita do Pierśćca. O 22.00 przy remizie OSP wyświetlone będą „Dzikie historie”, nominowane do Oscara w 2015 roku.

Sezon filmowy zakończy się 3 września o 21.00 w parku na Górnym Borze pokazem sensacyjnej komedii kryminalnej „Wieczór gier”.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments