Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

Dodatkowe punkty szczepień w powiecie bielskim

Fot. Materiał prasowy

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej poinformowało o dodatkowych możliwościach szczepienia przeciwko COVID-19.

W środę i czwartek (29 i 30 września) uruchomiony zostanie ponownie punkt szczepień drive-thru w Kozach przy ulicy Szkolnej w godzinach 8.30 – 15.00, a do wyboru będą preparaty dwóch firm. Zarejestrować się można za pośrednictwem infolinii pod numerem 989.

Z kolei w sobotę (2 października) objazdowy punkt Bielskiego Pogotowia Ratunkowego zagości aż w trzech miejscowościach powiatu bielskiego: w Szczyrku (8.00 – 11.00), w Czechowicach-Dziedzicach (12.00 – 15.00) i w Jasienicy (16.00 – 19.00).

Chętni nie muszą się zapisywać wcześniej. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. W każdym przypadku zaszczepić będzie się można preparatami dwóch szczepionek. W tych trzech miejscowościach Bielskie Pogotowie Ratunkowe zaprasza do swoich punktów nocnej pomocy świątecznej – zaznacza bielskie starostwo.

 

KB_42_2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
23 dni temu

W Jasienicy najlepiej bo po godzinach pracy. Jak zrealizować 15 minut odczekania po szczepieniu zalecanego dla stałych punktów szczepień?

Tadeusz
Tadeusz
23 dni temu
Reply to  Hermenegilda

Hilda ale nocna działa przez cały weekend więc o jakich ty poza godzinami pracy piszesz. Szczepisz się czekasz 15 minut przy namiocie i do domu. Po co szukać problemu tam gdzie go nie ma

Hermenegilda
Hermenegilda
23 dni temu
Reply to  Tadeusz

Piszę tylko w godzinach pracy. Mówisz nocna, niech Ci będzie w nocy. I co z tego wynika?
Jeśli szczepienie drive-thru to bez wysiadania z auta albo nie jest to szczepienie drive-thru albo jestem głupia. Najpewniej ku uciesze wielu, jestem głupia no nie Tadeusz.

Rafal
Rafal
23 dni temu
Reply to  Hermenegilda

Punkt drive a punkt objazdowy to są dwie różne rzeczy

Hermenegilda
Hermenegilda
23 dni temu
Reply to  Rafal

O czy piszą jak nie o punkcie drive w Kozach? Zgoda, w 3 miejscowościach objazdowy.