Sport

Dokąd idzie Podbeskidzie? Kolejna porażka, tym razem z Wartą Poznań

Fot. TSP

To było kolejne bardzo ważne spotkanie dla podopiecznych Roberta Kasperczyka.  Niestety Górale polegli. To już szósty mecz bez wygranej i druga porażka z rzędu.

Bielski zespół pozostaje na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)

Bamki: 70′ Baku, 90′ Kuzdra

Podbeskidzie: Pesković – Modelski (K), Rundić, Janicki – Danielak (83′ Tulio), Bieroński (M) (83′ Frelek), Hora (84′ Niepsuj), Rzuchowski (66′ Kocsis), Sierpina – Biliński, Wilson (66′ Roginić)

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
Iwona
2 lat temu

Taka wiocha goroli poziomu A klasy HAŃBA DLA MIESZKAŃCÓW BB niech spadają jak najszybciej z naszego miasta jak długo niby prezydent będzie ich wspierał z naszych podatków.

Kamil
Kamil
2 lat temu

Co się dziwić jak nasza zawodowa drużyna z amatorami Andory z biedą wykopała 3 a ich amatorzy skopali jak szmaty połowa drużyny obolała czyli lipa dobry piłkarz nie da sie sprowokować szkoda kasy tak czy tak odpadamy z naszą kopaniną.

Arek Barek
Arek Barek
2 lat temu

To kolejne osiągniecie Goroli na drodze do III ligi

Jan
Jan
2 lat temu

Niby trener kasa marne kopacze kasa a wyniki na kątach w banku nic dziwnego że na to chodzi prowincja i paru ciemnych kiboli a ratusz milczy i niszczy nasze podatki.

Krystian
Krystian
2 lat temu

Sporadycznie mogą z kimś wygrać (jak z Legią), ale jedynie wtedy, gdy rywal ma wyjątkowo kiepski dzień. Utrzymywanie tych graczy to marnotrawstwo pieniędzy.

Jan
Jan
2 lat temu

Niech spadają gorole z B-B

Ola
Ola
2 lat temu

Kto im płaci panie niby prezydencie.

Piotr z BB
Piotr z BB
2 lat temu

Super znowu radocha ,jak długo te wiejskie kopacze będą HAŃBIĆ nasze miasto kto w tym ratuszu siedzi też takie same dziadostwo jak oni i marnują nasze podatki trzeba powiedzieć raz dość a napis łukosz to wszystko mówi o tej firmie .