Wydarzenia Bielsko-Biała

Drabek liczy na Okrzesika

Fot. Wojciech Małysz

Kandydat PiS-u podziękował za poparcie w pierwszej turze i zaapelował o głosy wyborców Janusza Okrzesika.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej Przemysław Drabek wystąpił w towarzystwie wiceministra rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisława Szweda oraz wicewojewody śląskiego Jana Chrząszcza. – Bielsko-Biała to kluczowe miasto subregionu południowego. Wyborcy pokazali, że chcą zmiany. Cieszymy się z drugiej tury Przemysława Drabka, cieszymy się z wyniku Maksymiliana Prygi w wyborach do Rady Miejskiej – mówił Stanisław Szwed.

Jego zdaniem o tym, że bielszczanie oczekują zmiany, świadczy też dobry wynik Janusza Okrzesika. Wiceminister zaapelował więc do Niezależnych.BB, by w drugiej turze wsparli kandydata PiS-u. Nie wykluczył, że dojdzie do spotkania z Januszem Okrzesikiem.

Przemysław Drabek dziękował za poparcie. Mówił, że wynik wyborów wskazuje, iż obóz zmiany jest większy niż – jak to ujął – obóz stagnacji. – Będziemy walczyć w drugiej turze i zwyciężymy – przekonywał Drabek i wychwalał Niezależnych.BB. – To świetni ludzie, niektórzy już zadeklarowali poparcie dla mnie – mówił.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
1 rok temu

Wdzięczenie się o głosy przegranego to oczywisty manewr. Ale czy etyczny? Chyba najwięcej do powiedzenia w apelowaniu do swoich wyborców ma Janusz Okrzesik. Przed chwilą zwalczali się. W polityce etyka to pojęcie obce.