Bielsko-Biała Sport Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Dramat Kajetanowicza… (aktualizacja)

Jak donoszą media, dzisiaj podczas drugiego dnia Rajdu Liepāja, miał miejsce wypadek helikoptera w pobliżu odcinka specjalnego.

Z informacji wynika, że jedna osoba zginęła, a trzy były reanimowane. Według nieoficjalnej informacji WRC News na pokładzie miały znajdować się osoby z zespołu rajdowego Kajetana Kajetanowicza, który w sobotę zdobył (tu pisaliśmy) trzeci tytuł mistrza Europy z rzędu.

Do wypadku doszło po 13.30 pod koniec 11. odcinka specjalnego. Śmigłowiec miał zahaczyć o przewody elektryczne. Służby ratunkowe potwierdziły, że śmigłowcem podróżowały cztery osoby. Jedna zginęła, trzy pozostałe są ciężko ranne.

Kajto wycofał się z rajdu…

Aktualizacja

Ustronian wydał oświadczenie: “Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z moimi bliskimi Przyjaciółmi wycofaliśmy się z rajdu. Kochani, bardzo Was proszę o uszanowanie mojej osobistej decyzji, trudnej dla mnie jako sportowca. Dziękuję raz jeszcze, że byliście z nami przez wszystkie rundy tegorocznych Mistrzostw. Za Waszą obecność, kibicowanie, dobre słowo, spotkania. Liczę na Wasze dalsze wsparcie. Wasz Kajto.”

google_news