Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice

Droga przez Bronów i Ligotę za 13,5 miliona

Fot. Marcin Kałuski

Do użytku oddano zmodernizowane ulice Bronowską i Czyża w Bronowie i Ligocie w gminie Czechowice-Dziedzice.

Przebudowa dotyczyła odcinka o długości 2,76 kilometra; obejmowała wykonanie jezdni o jednolitej szerokości sześciu metrów, przebudowę skrzyżowań z drogami powiatowymi – ulicami Kunza i Międzyrzecką oraz z drogami gminnymi, budowę nowych i przebudowę istniejących chodników, budowę poboczy, budowę lub przebudowę kanalizacji deszczowej, budowę przepustów na ciekach melioracyjnych, budowę zatok autobusowych i peronu oraz przebudowę kolidujących sieci. Na drodze wykonano nowe oznakowanie, zabudowano także urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Inwestycja kosztowała prawie 13,5 miliona złotych.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WYBORCA
WYBORCA
2 lat temu

Dziękujemy także Radnym Powiatowym poprzedniej kadencji zwłaszcza z Nowej Inicjatywy oraz Przewodniczącemu Komisji Gospodarki i Transportu również z poprzedniej kadencji .

WYBORCA
WYBORCA
2 lat temu

Brawo dla Pana Burmistrza Mariana Błachuta .
Bardzo dziękujemy Panie Burmistrzu

Arek
Arek
2 lat temu

Prezentuje się super i jest tak bardzo potrzebny chodnik dla dzieci idących do szkoły Czas był najwyższy ponieważ stan to był obraz nędzy i rozpaczy

daniel
daniel
2 lat temu
Reply to  Arek

Jest super -brakuje jeszcze odcinka od przystanku autobusowego w stronę Landeka. Tam jest bardzo wąsko i niebezpiecznie. Ale na ten odcinek pewnie będzie trzeba czekać znowu jakieś 10 lat – trudno poczekamy, oby w tym czasie nic złego na tym odcinku się nie wydarzyło.