Wydarzenia Bielsko-Biała

Dwa dni niezapomnianych motoryzacyjnych wrażeń!

cof

W Bielsku-Białej trwają Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne, będące częścią Moto Show. Na terenach wokół hali Pod Dębowcem, jak i w samej hali, spotkają się fani i entuzjaści motoryzacji z całej Europy. – Podczas dwudniowej imprezy zaprezentujemy całą historię motoryzacji i zapewnimy ogromną ilość atrakcji wszystkim, którzy nas odwiedzą – zapewnia Piotr Bujok, organizator Moto Show.

Podczas Moto Show będzie można podziwiać zloty samochodów modyfikowanych, zabytkowych, amerykańskich, marzeń i motocykli. – Będą piękne i mocne amerykańskie perełki, sportowe samochody, miłośnicy nisko zawieszonych aut, pięknych felg i rewelacyjnie zmodyfikowanego środka. To także spotkanie z motoryzacyjnymi legendami, gdzie liczy się tradycja i historia motoryzacji. Tutaj będzie można poznać najnowszą technologię i nieziemskie rozwiązania – dodaje organizator.

Oprócz tego odbędą się zawody rally sprint, Driftowe Mistrzostwa Podbeskidzia, Mistrzostwa Polski GP Gymkhana, Mistrzostwa Śląska Samochodów RC, Mistrzostwa Polski Car Audio, Zawody Enduro oraz Wrak Race. – Każdy może zgłosić się do konkursu i sprawdzić swoje umiejętności podczas sportowej rywalizacji, jazdy w poślizgu kontrolowanym – drift, głośności i jakości nagłośnienia swojego samochodu oraz sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą samochodu rajdowego lub wypożyczyć u nas samochód do ścigania się podczas wyścigu wraków – komentuje Piotr Bujok.

To jednak jeszcze nie koniec! Będą wybory Miss Moto Show, myjnia bikini, pokazy pole dance, rowerowe, wrak taxi, drift taxi i wiele innych niezapomnianych atrakcji. – Tam, gdzie znajdują się piękne samochody, nie może również zabraknąć pięknych kobiet! Przez dwa dni będzie można podziwiać nasze wspaniałe kandydatki, które walczyć będą o tytuł Miss Moto Show Bielsko-Biała. Oprócz tego każdy w czasie pokazów będzie można zasiąść na prawym fotelu z najlepszymi polskimi drifterami, zobaczyć świat z lotu ptaka poprzez zapoznawczy lot helikopterem oraz wczuć się w rolę pilota podczas przejażdżki w samochodzie rajdowym – podkreśla organizator.

Nie zabraknie także strefy dla dzieci i strefy food trucków.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o