Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Dwa groźne wypadki w regionie. Jeden niestety śmiertelny

Fot. Wojciech Ciomborowski/Zdjęcie poglądowe

Około godziny 17:00 w Wilamowicach doszło do groźnego wypadku. Lądował śmigłowiec LPR. Niespełna godzinę później, w Ćwiklicach z kolei, służbom nie udało się uratować kierowcy, który rozbił się o drzewo.

Dziś około godz. 17 przy ul. Więźniów Oświęcimia w Wilamowicach, doszło do bardzo groźnego wypadku. Według wstępnych ustaleń służb 22-letni kierowca BMW utracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Renault. Oba pojazdy wypadły z drogi. Kierujący BMW został zakleszczony. Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy wydobyli 22-latka z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. W stanie przytomnym został przekazany ratownikom LPR i przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Dwóch pasażerów odwieziono karetkami do szpitali. Jednej osobie nic się nie stało. Do szpitala trafiła również ok. 30-letnia kierująca renault clio. Jej i pozostałym uczestnikom nie zagraża niebezpieczeństwo. Droga przez dłuższy czas była zablokowana.

 

Około godziny 18 w Ćwiklicach (pow. pszczyński) również miał miejsce groźny wypadek. Jak informują tamtejsze służby, 48-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego kierujący samochodem marki ford jadąc ulicą Męczenników Oświęcimskich z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pomimo wysiłku służb ratunkowych, niestety nie udało się go uratować. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca 30 lat za kierownicą bez wypadku.
kierowca 30 lat za kierownicą bez wypadku.
1 rok temu

I znów super kierowca 22 letni na złomie rozbity 94 % to ma wypadki niby kierowcy małolaty prawko od 25 lat i pierwsze 2 lata za przekroczenie 80 km/h ponowny egzamin.

Stanisław
Stanisław
1 rok temu

Patrze i co wypadek to młody kierowca i bmw lub audi niestety ale wina rodziców bo skąd taki młody ma pieniądze na taki samochód człowiek też był młody też rożnie jeżdził ale bał się rodziców a teraz ??????????????Darek
Darek
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Uważam że powinien zostać podniesiony wiek kiedy to prawo jazdy można tobić. Mamy niestety inne czasy, mocniejsze auta i niedojażałych kierowców…

Arek Barek
Arek Barek
1 rok temu

BMW i wiadomo wszystko

Tezeusz
Tezeusz
1 rok temu
Reply to  Arek Barek

BMW +22letni kierowca=wypadek

kierowca Ewa
kierowca Ewa
1 rok temu
Reply to  Arek Barek

Szpano złomy

Yz
Yz
1 rok temu
Reply to  Arek Barek

Ty widzę znaFca tematu co jeździ tico?🤣