Wydarzenia Cieszyn

Dzięgielów: Miodowa gotowa!

Fot. UG Goleszów

To kolejna gminna droga wyremontowana w tym roku ze środków funduszu sołeckiego. Ulica Miodowa w Dzięgielowie po nieco ponad miesiącu prac jest jak nowa.

Drogę do remontu wskazali mieszkańcy tego sołectwa podczas zebrania wiejskiego. W ramach modernizacji ponad 200-metrowego odcinka przeprowadzono m.in. prace związane wykonaniem nowej podbudowy, ułożeniem dwóch warstw asfaltu i utwardzeniem poboczy. – Cieszę się, że efekty kolejnej inwestycji drogowej już są widoczne. Dziękuję mieszkańcom ul. Miodowej w Dzięgielowie za cierpliwość w oczekiwaniu na efekty prowadzonych prac oraz za podziękowania, które kierowane są zarówno do mnie, jak i pracowników Urzędu Gminy odpowiedzialnych za uwzględnienie remontu tej drogi i jego jego wykonanie – komentuje Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
2 miesięcy temu

A czemuż to pani wójt komentuje jeśli droga jest zrobiona w ramach funduszu sołeckiego? Czasem nie sołtys tutaj powinien się cieszyć? I wskazać ile miał funduszu sołeckiego a ile kosztowało zrobienie drogi. Czy czasem fundusz sołecki to nie pic?