Bielsko-Biała E-edukacja Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Dzielenie się wiedzą mają wpisane w DNA. Tydzień bezpłatnych szkoleń

Fot. Pixabay.com

Akademia WSB organizuje Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (TBS) w nowej, bezpiecznej i wygodnej formule spotkań online. W dniach 12-18 września będzie można zdobyć wiedzę z najbardziej aktualnych dziedzin i poszerzyć kompetencje, które są dziś szczególnie istotne. Co ważne, w bezpłatnych szkoleniach może wziąć udział każdy chętny, wystarczy się zarejestrować.

Jak efektywnie wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje? Czy pandemia ma wpływ na zmiany w przepisach prawa oświatowego? Jak dbać o cyberbezpieczeństwo informacji? Jak utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników? Między innymi te kwestie zostaną poruszone w ramach wrześniowego Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń.

TBS to cykl wykładów i warsztatów, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Akademii WSB i stanowią odpowiedź na potrzeby tych osób, które regularnie chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Podczas szkoleń można spotkać się z m.in. z dr Joanną Heidtman, Jackiem Walkiewiczem, dr n. med. Martą Wawrzynów, mec. Łukaszem Staszelem, dr Edytą Nowak-Żółty, Andrzejem Krótkim czy Aleksandrem Merykiem.

– Dzielenie się wiedzą mamy wpisane w DNA i bardzo cieszymy się, że każda edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń cieszy się tak dużą popularnością. Zawsze aktualna tematyka, nowa wiedza i kompetencje to coś, co przyciąga osoby nastawione na rozwój. Tym razem wszystko odbędzie się w wygodnej, zdalnej formule. Zdecydowanie jest w czym wybierać i jesteśmy przekonani, że szkolenia online będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – podkreślają przedstawiciele AWSB.

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy będą więc mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia MBA i podyplomowe. W poprzedniej – czerwcowej – edycji TBS online udział wzięło prawie 7,5 tys. uczestników. Harmonogram i zgłoszenia na www.tbs.wsb.edu.pl

W Cieszynie od 12 lat działa Wydział Zamiejscowy Akademii WSB, który stał się największym wydziałem uczelni spoza Dąbrowy Górniczej. W budynku przy ulicy Frysztackiej można rozwijać swoje pasje, solidnie przygotować się do zawodu, ale również poznać przyjaciół na całe życie. Cieszyński wydział prowadzi studia na pięciu kierunkach studiów wyższych oraz na ponad dwudziestu kierunkach studiów podyplomowych w tym najbardziej prestiżowych – MBA.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments