Wydarzenia Żywiec

Dzień Dziecka w Czernichowie z wyborem „Sympatycznego pupila”. Będzie się działo! WIDEO | SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Fot. UG Czernichów

Tej imprezy nie można przegapić! W niedzielę (2 czerwca) na boisku LKS Magórka Czernichów-Tresna w Czernichowie odbędzie się Gminny Dzień Dziecka z wieloma atrakcjami, w tym z wyborem „Sympatycznego pupila”!

Impreza, gdzie wstęp, atrakcje i poczęstunek będą bezpłatne, rozpocznie się o 14.00. W trakcie wydarzenia odbędzie się wybór „Sympatycznego pupila”, którego właściciel o 16.00 otrzyma puchar od wójta gminy Czernichów Łukasza Harata.

– Zapraszamy na imprezę z pieskami, dla których będę przygotowane upominki. Oczywiście prośba, aby pieski, w miarę możliwości, spacerowały na smyczy – mówi wójt Łukasz Harat.

W czasie imprezy dostępny będzie również mobilny tor rowerowy dla dzieci w wieku 2-3 lata. Pod okiem instruktora będzie można na nim spróbować swoich sił i dlatego warto ze sobą wziąć rowerek.

– Poza tym będą dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, bitwa kolorów, animacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście nie zabraknie popcornu, waty cukrowej, lodów, lemoniady i innych smakołyków – dodaje wójt Łukasz Harat.

Nie zabraknie i sportowych emocji, bo o 14.00 rozpocznie się mecz żaków z dwóch klubów z gminy Czernichów.

Fot. UG Czernichów

google_news