Wydarzenia Sucha Beskidzka

Ekipa Szymona zawita do Suchej

Lokalna Ekipa Szymona, niezależnego, bezpartyjnego kandydata na prezydenta Polski pojawi się jutro (w sobotę, 20 czerwca) w Suchej Beskidzkiej. Będzie można się z nią potkać przed południem.

Lokalna Ekipa Szymona z powiatu suskiego i wadowickiego będzie agitować od 10.00 do 14.00 na suskim rynku oraz w okolicy pasażu handlowego.  Przewidziane są nie tylko rozmowy z mieszkańcami na temat wyborów prezydenckich, ale też atrakcje dla dzieci. Rozdawane mają być także ekologiczne gadżety. Jest to druga tego typu akcja, po środowej w Wadowicach, jaką w naszym regionie przeprowadzi Lokalna Ekipa Szymona.

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
Ali
2 lat temu

Hołownia? To ten co gadał , że na sądzie ostatecznym będą go sądzić świnie ,które zjadł?

Jan z B
Jan z B
2 lat temu

Hołownia ?.Nie ukończył studiów bo brakowało wiedzy.Dwukrotnie przebywał w nowicjacie u dominikanów ale brakło powołania. Były redaktor Gazety Wyborczej. Takie ladaco kandyduje na prezydenta Rzeczpospolitej-to kpiny.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Jan z B

Jeszcze 2-ch innych kandydatów nie ma studiów ale może mniej groźni. Niekoniecznie nie kończy się studiów bo brakuje wiedzy, niektórzy mają więcej wiedzy bez studiów od tych po studiach. Proponuję sięgnąć głębiej do życiorysu kandydata, do trzeciego pokolenia. Janie z B, z wcześniejszych komentarzy wynika, że jesteś gorliwym katolikiem ale z tego już nie.
Nie, nie jestem elektoratem Hołowni. Ale daj Janie z B kandydatowi kandydować. Ty nie musisz głosować na Hołownię, wyborcy rozstrzygną.

Jan z B
Jan z B
2 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Nie nie jestem ortodoksem religijnym ale moje wzorce to konserwatyzm usadowiony w pragmatycznej religijności,silne dumne państwo bez całowania w dupę(robienia laski) jak mawiał klasyk, autorytet nieskazitelny jak żona cezara i honor do bólu .Ludzie nie szanujący w/w chwiejni w poglądach,zapatrzeni w swoje ego,narcytyzm nie są wiele warci.—bez serc bez ducha to szkieletów ludy, to nie moje. Z poważaniem

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Jan z B

No pięknie że usłyszałam “z poważaniem”. Bądź sobie kim chcesz ale nie dewaluuj innych. Może ludzie (jednak ludzie) z innymi poglądami są coś warci, może też są patriotami… Synowi byłej premier też brakło powołania, zdarza się i go przekreślisz? A niech startuje na prezydenta w przyszłości.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Jan z B

Podpisujesz się Janie z B “Z poważaniem” a nie poważasz. Nie będę zmierzała w kierunku może chwiejności poglądów.

Jan z B
Jan z B
2 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Cały wywód o mniej lub bardziej bystrych z twoją filozofią jak się ma do (nie dewaluuj innych) Tak czy nie?.Ja uważam, że ludzie (to jednak ludzie),ale dewiaci.Zauważyłem lekką dyferencje. Z poważaniem.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

O.K. ale jeśli mowa o Suchej nie powinno się pokazywać rynku w Wadowicach.

Tadeusz
Tadeusz
2 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Pokazywać to się powinno “Nie będą mnie wspierać “partyjne przelewy, struktury, wielki biznes”
A wśród pilnujacych-gen. Mirosław Różański,PiotrKuczyński,Michał Kobosko,Jacek Cichocki,i.t.p.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Tadeusz

Niekoniecznie trzeba włączać politykę. Moja uwaga dotyczyła prozaicznej sprawy powiązania miejsca pobytu kandydata jutro z miejscem nieprzebywania mimo, że lokalna ekipa agitująca obejmuje i powiat wadowicki. Jeśli już o tym mowa to jeden ma kasę partyjną na kampanię, a innego wspiera biznes. Działa to w dwie strony, za darmo nic nie ma.

Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu
Reply to  Tadeusz

Panie Tadeuszu, trzeba dać szansę też innym kandydatom, już wiemy że największe zasługi ma tylko jeden. Każdego kandydata wspiera kto inny i nie da się aby wspierali ci sami najlepsi w/g Tadeusza. Wspierający też będą wzięci pod uwagę przez wyborców i podliczeni w wyborach. Agitacja od Tadeusza chyba niepotrzebna. Mówię chyba, Tadeusz może oczywiście dalej to robić.