Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Elta Automotive: jakość w przystępnej cenie

Korzystny stosunek jakości do ceny jaki charakteryzuje akumulatory, wycieraczki i oświetlenie samochodowe marki Elta Automotive przekłada się na zadowolenie użytkowników, co powoduje, że chętnie sięgają po te produkty ponownie.

Elta Automotive rozbija się na dwie „podmarki”: Vision Pro, która obejmuje żarówki i wycieraczki oraz VX Pro obejmującą segment silnikowy, w tym akumulatory. Dystrybutorem produktów marki Elta Automotive jest firma Elta Polska z Żywca.
– Jeżeli chodzi o żarówki samochodowe w ogóle posiadamy jedną z najszerszych ofert na rynku. Obejmuje ona zarówno najmniejsze żarówki, które podświetlają elementy na desce rozdzielczej, jak i żarówki do specjalistycznych pojazdów ciężarowych. Na szczególną uwagę zasługuje linia „Do 150% więcej światła”, w skład której wchodzą najbardziej popularne żarówki halogenowe do samochodów osobowych – używane w światłach do jazdy dziennej, poprzez światła mijania – do świateł drogowych. Generalnie oznacza to, że opisywane żarówki – ze względu na swoją konstrukcję – świecą znacznie mocniej, nieco intensywniejszym światłem niż te standardowe. Co ważne, w porównaniu do produktów tego typu innych wiodących marek, wypadają bardzo korzystnie pod względem ceny. Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o ich żywotność i efektywność – przybliża Marek Kubica, specjalista do spraw sprzedaży z Elta Polska, który może pochwalić się piętnastoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Wycieraczki Elta Automotive to dwie popularne opcje: wycieraczki szkieletowe do mocowania na hak oraz wycieraczki płaskie z mocowaniem w postaci adapterów. – Obie oferujemy w bardzo przystępnych cenach i można je zastosować w większości samochodów osobowych, które jeżdżą po naszych drogach – podkreśla Marek Kubica. Oczywiście, żywiecka Elta proponuje też cały wachlarz wycieraczek tylnych, dedykowanych pod konkretny model auta.

– Akumulatory VX Pro są produkowane w Polsce, na naszej licencji. To akumulatory EFB do samochodów wyposażonych w system start/stop, do zastosowania praktycznie w każdym osobowym aucie. Są to też akumulatory wzmocnione. Oznacza to, że wytrzymują do trzech razy więcej cyklów odpalań niż klasyczne urządzenia tego typu. Cały czas poszerzamy ofertę, więc wkrótce zaproponujemy akumulatory do samochodów ciężarowych – mówi.

Opisywane produkty spod znaku Elta Automotive można kupić w trzech miejscach: sklepie stacjonarnym przy ulicy Prostej 2 w Żywcu, w sklepie internetowym (www.elta-sklep.pl) oraz na Allegro (nick ELTA_Automotive).

google_news
Studio_projektowe_d