Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Energylandia świętuje 10. urodziny. Weekend pełen atrakcji

Magic Night z lotu ptaka. Zdjęcia: Park Rozrywki Energylandia

Największy park rozrywki w Polsce organizuje obchody 10-lecia. W sobotę w Energylandii zaplanowano imprezę pod hasłem Magic Night & Beach Party, a w niedzielę wielką zabawę urodzinową.

13 lipca przewidziano Magic Night & Beach Party, na które składa się 13 godzin zabawy – aż do 23.00. A wszystko to w parku rozświetlonym milionami świateł i w letnim klimacie. Tuż przed otwarciem parku o 10.00, gości powitają animatorzy, artyści i uwielbiane przez dzieci parkowe maskotki.

Z kolei 14 lipca, od 10.00 do 20.00, Energylandia zaprasza na obchody 10-lecia. Przygotowano mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla wszystkich gości. Czekać będą na nich gigantyczny tort z babeczek, gry i zabawy z animatorami, pokazy artystów z Polski i zagranicy oraz konkursy z możliwością wygrania ciekawych gadżetów.

– Nie jest tajemnicą, że jest to najbardziej spektakularny rok w historii Energylandii. Jubileusz 10-lecia, kwietniowe otwarcie nowej strefy Sweet Valley oraz liczne tematyczne imprezy, to tylko jedne z wielu powodów, dla których warto przybyć do parku właśnie teraz. Ten dzień będzie pełen wspólnych chwil, które na długo zapadną w pamięć – zapraszają organizatorzy.

Energylandia, która zaczynała od 26 hektarów w 2014 roku, dziś rozciąga się na niemal trzykrotnie większej powierzchni, oferując 133 atrakcje. – Od malowniczej Bajkolandii po pełną zakręconych rollercoasterów Strefę Ekstremalną. Energylandia to miejsce pełne emocji i różnorodnych rozrywek. O czym najlepiej świadczy fakt, że w Zatorze znajduje się także park wodny nr 1 w Europie! Wodne atrakcje, baseny z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie i leżaki, to doskonałe miejsce na letni relaks. W wakacje skorzystamy także z najbogatszej oferty występów artystycznych i licznych show. Profesjonalnie przygotowane spektakle dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie, pozwalając zrelaksować się po dniu pełnym emocji. Nie zapominajmy o stałych atrakcjach! Maluchy zakochają się w Bajkolandii i Circus Zone, pełnych bajkowych postaci i bezpiecznych rozrywek. Dla całych rodzin emocje dostarczy Roller Coaster RMF Dragon, a dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, Strefa Ekstremalna z najszybszym w Europie Mega Coasterem Pepsi Hyperion, rekordowym Speed Water Coasterem i drewnianym rollercoasterem Zadra Made in Małopolska w Smoczym Grodzie. Dodatkowo, ogromne Wonder Wheel oferuje spektakularne widoki na okolicę, a miłośnicy wody znajdą w Aqualantis dominujący Double Launch Coaster Abyssus z czterema inwersjami, gwarantującymi mokrą przygodę – wyliczają w Parku Rozrywki Energylandia.

google_news