Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Feromony – Czyli sekret powodzenia u kobiet

Feromony są substancjami, które przypominają żeńskie oraz męskie hormony. Wywołują w ludzkim mózgu określone czynności, ponieważ mają niebagatelny wpływ m.in. na wzrost atrakcyjności seksualnej. Dzięki feromonom każda osoba czuje się pewna siebie i chętnie nawiązuje relacje damsko-męskie. Jest to dużo łatwiejsze, niż w przypadku braku stosowania feromonów, więc nic dziwnego, że ich popularność od bardzo dawna jest spora, a z każdym kolejnym rokiem rośnie coraz bardziej.

Feromony – w jaki sposób można je wykorzystać?

Zakupienie perfum z dodatkiem feromonów np. tutaj jest obecnie strzałem w dziesiątkę, ponieważ wystarczy się nimi spryskać na kilkanaście minut przed założeniem ubrania lub wyjściem, a na pewno osiągnie się zamierzony cel. Feromony są wyczuwane przez narząd lemieszowo-nosowy oraz podwzgórze, które umiejscowione jest w mózgu. Wywołuje to określone reakcje, a konkretniej zmiany w zachowaniu seksualnym. Wyczucie feromonów sprawia, że druga osoba jest odbierana w dużo lepszym świetle, ma się z nią chęć rozmawiać, flirtować czy też nawet przeżyć seksualną przygodę.

Jak widać stosowanie feromonów ma swoje zalety, chociaż należy robić to racjonalnie. Jeśli ktoś chciałby sobie dodać odrobinę pewności siebie, poczuć się lepiej we własnym ciele i wyjść odważnie do klubu czy też na randkę, stosowanie feromonów w takim przypadku jest jak najbardziej wskazane. Nie można jednak uzależniać od nich wszystkich swoich działań, w kontaktach z przedstawicielami płci przeciwnej.

Feromony a wpływ na dobór partnerów

Feromony mają ogromny wpływ na dobór partnerów, ponieważ są wyczuwane zarówno przez panie, jak i panów. To bardzo ważne, ponieważ korzystanie z feromonów może doprowadzić do tego, że osoba, w której podkochujemy się od dawna, zacznie zwracać na nas uwagę. Jeśli ktoś czuje, że znajduje się na przegranej pozycji, może zdecydować się na skorzystanie z tej opcji. Dobierze się w ten sposób nie tylko partnerów związkowych, ale też seksualnych. Wiele zależy oczywiście od tego, w jakim konkretnie celu stosuje się feromony. Dzięki tego typu substancjom można:

  • poprawić pewność siebie i samopoczucie,
  • wzbudzić pożądanie seksualne u płci przeciwnej,
  • poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia, a więc np. na płaszczyźnie erotycznej, towarzyskiej lub zawodowej.

Nic dziwnego, że popularność feromonów na terenie Polski jest tak duża i raczej prędko nie powinno się nic w tym zakresie zmienić. Feromony mają pozytywny wpływ na realizowanie spraw intymnych czy też na dobrą zabawę.

Feromony a zmiana pierwszego wrażenia

Jednym z podstawowych atutów feromonów jest to, że z ich pomocą bez większych problemów zmieni się tzw. pierwsze wrażenie. Jeśli jakaś osoba się nam podoba, jednak nie wypadliśmy w jej oczach najlepiej, warto zdecydować się na skorzystanie z feromonów. W ten sposób narzuci się tzw. reakcję odwrotną i taka osoba spojrzy na nas przychylniejszym okiem, a być może się w nas zakocha lub też będzie miała ochotę na erotyczną przygodę. Feromony odgrywają istotną rolę w budowaniu pozytywnej oceny w oczach drugiej osoby. Dana osoba staje się wtedy przyjazna, ciepła, delikatna i seksowna oraz zmysłowa.

W związku z tym warto się do nich przekonać i jak najszybciej wypróbować je na własnej skórze, a na pewno wiele osób nie będzie tego żałowało. Zaletą feromonów jest to, iż znacznie ułatwiają komunikację między dwoma osobami, niezależnie od tego, na jakiej płaszczyźnie ona występuje. Zwiększają poziom zaufania, a ponadto dbają o to, aby dobre intencje ze strony użytkowników były pozytywnie odbierane przez płeć przeciwną.

DG rolety
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments