Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka Żywiec

Festiwal Nadziei w Brennej i Ustroniu

Fot. z archiwum organizatora

Chrześcijański Festiwal Nadziei kolejny raz zagości na ziemi cieszyńskiej. Koncerty i spotkania odbędą się w ostatni weekend czerwca w Brennej i Ustroniu. Będzie to piąta edycja tej imprezy.

Poprzednie odbywały się pod nazwą Festiwal Uwolnienia, a teraz jest Chrześcijański Festiwal Nadziei. Zagości on 29 czerwca w Brennej (amfiteatr, 15.30 – 19.30) oraz 30 czerwca w Ustroniu (rynek, 15.30 – 19.30). Zaplanowano koncerty grupy Betel, Pathlife i występy gościa specjalnego Mate.O/TU. Do tego pantomima oraz tradycyjnie historie z życia wzięte, czyli świadectwa wiary ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu realności Boga i nastąpiła radykalna zmiana w ich życiu.

Nie zabraknie darmowy poczęstunku dla odwiedzających (drożdżówki, kawa, herbata, woda), zaś w Ustroniu dodatkowo ciepły posiłek.

Stanie namiot duszpasterski, dostępne będą bezpłatne książki i broszury. Szykowane są zabawy dla dzieci oraz stoisko harcerskie Royal Rangers w ramach którego, odbędą się pokazy: pionierki (sztuka budowania z drewna bez użycia gwoździ, robienie węzłów, plecenie bransoletek, smyczy). Pomyślano o namiocie medycznym (możliwość bezpłatnego zbadania ciśnienia) i mini księgarni.

Organizatorem festiwalu jest Chrześcijańska Misja Pomocy Ludziom Uzależnionym “Nowa Nadzieja”, Oddział w Ustroniu.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o