Sport Wadowice

Fijałek wicemistrzem Polski!

Kilkadziesiąt minut temu w Krakowie zakończyły się mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. W finałowej potyczce andrychowianin Grzegorz Fijałek w parze z Michałem Brylem zmierzyli się z duetem Piotr Kantor/Bartosz Łosiak!

Niedawno Fijałek i Bryl spotkali się z Kantorem i Łosiakiem na prestiżowym turnieju w Hamburgu. Wówczas górą byli ci pierwsi. Dziś od początku spotkania im nie szło. Rywale odskoczyli na kilka punktów, ale Fijałek z Brylem podgonili wynik, ale ulegli 21:23. W drugiej odsłonie wrócili z dalekiej podróży (przegrywali 9:14), by po pasjonującej końcówce seta triumfować 22:20. W tie-breaku Kantor z Łosiakiem dzielili już niepodzielnie i tym samym zrewanżowali się rywalom za porażkę na niemieckiej ziemi.