Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Filatov & Karas ponownie w 2Be Club – Wygraj wejściówki!

Już 1 lutego 2020 w 2Be Club przy ul. Ratuszowej 3 ponownie wystąpi duet Filatov & Karas. To wydarzenie z pewnością uczyni Wasz Karnawał niezapomnianym!

Rosyjski duet Filatov & Karas tworzą dwaj doświadczeni kompozytorzy i producenci specjalizujący się w elektronicznej muzyce tanecznej. Zespół powstał w 2012 roku po tym, jak każda z połówek duetu działała na własny rachunek przez blisko 10 lat.

Dmitri Filatov prowadził cotygodniowy program “DINAMIKA” w największej rosyjskiej rozgłośni z muzyką dance, DFM, a także w mniejszej stacji, Megapolis FM. Wydał dwa albumy, “Утром я солнце” (angielski tytuł “Sunlight“) oraz “Filatov & Soloviev – Sound Fiction”. Każdy z nich został ciepło przyjęty w serwisie Beatport.

Filatov jest laureatem nagrody RDMA (Russian Dance Music Award) za najlepszą piosenkę dance w 2007 roku. Występował z takimi legendami muzyki klubowej jak Faithless, Bob Sinclair, Tomkraft, Armin van Buuren, Funkagenda.

Alex Osokin znany jako Karas, zaczął działać wiele lat temu, posługując się aliasami Karas, Man-Ro, Te5la, Raduga, i paroma innymi. Jest właścicielem wytwórni Adapter Records oraz ma własny radiowy show w stacji DFM, “Aquarium”.

Dwójka Rosjan osiągnęła ogromny sukces w 2015 roku remiksem piosenki Imany “Don’t Be So Shy“. Wydany na singlu kawałek osiągnął w Polsce status diamentowy. Oprócz Polski, piosenka była numerem jeden w Rosji, Niemczech, Francji, Włoszech, Szwajcari, Grecji, na Ukrainie, w Rumunii, Kazachstanie, Gruzji, Turcji i wielu innych. W 2017 ukazał się ich największy hit „Time won’t wait“. W 2019 natomiast przypomnieli o sobie równie udaną produkcją „Au, Au

KONKURS

Wygraj zaproszenie dla siebie i paczki przyjaciół, odpowiedz na pytanie konkursowe:

Jak nazywają się rezydenci w 2Be Club?

Odpowiedź prześlij na adres: [email protected] w tytule e-maila wpisz: KONKURS Filatov&Karas. Natomiast w treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie, prosimy o podanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość).

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments