Bielsko-Biała Sport

Firma bukmacherska sponsorem głównym Podbeskidzia – ZDJĘCIA

Zdjęcia: TS Podbeskidzie

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy prężnie rozwijającą się firmą bukmacherską i beniaminkiem PKO Ekstraklasy oficjalnie ogłosili prezes TS Podbeskidzie Bogdan Kłys i prezes zarządu BetX Polska Krzysztof Wal. Logo zakładów sportowych pojawi się na koszulkach i spodenkach piłkarzy górali.

– Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą BetX Polska to kolejny duży sukces naszego klubu. Bardzo cieszymy się, że zaufała nam kolejna dobrze rokująca firma z regionu. Z tego miejsca bardzo dziękuję prezesowi Krzysztofowi Walowi, który od początku widział potencjał w tej współpracy. Umowa z nowym sponsorem głównym to dla Podbeskidzia bardzo ważne wsparcie, które z pewnością pomoże piłkarzom w walce na ekstraklasowych boiskach – mówi z zadowoleniem Bogdan Kłys.

– Jestem bardzo zadowolony z faktu, że BetX został sponsorem głównym i zarazem oficjalnym bukmacherem Podbeskidzia. BetX to zakłady sportowe dla prawdziwych pasjonatów sportu, rozrywki i emocji. To marka dla ludzi, którzy się nie boją ostro grać – tak, jak Górale na boisku. Od początku uważałem, że Podbeskidzie to klub, z którym współdziałanie ma bardzo dobre perspektywy. Dało się to zauważyć od pierwszego spotkania na temat podjęcia współpracy. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak klub się rozwija. Kiedy zaczynaliśmy rozmowy, Podbeskidzie było jeszcze w 1. lidze – dziś już jest w Ekstraklasie. Myślę, że to dobry prognostyk na naszą współpracę – dodaje Krzysztof Wal.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
8 dni temu

Jaka firma tacy niby kopacze dla wiochy.

Edek
Edek
11 dni temu

Dziwię się kto daje kasę na takie wiejskie kopanie jak cała nasza niby liga