Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka

Fundacja OnBoard365 organizuje w Galerii SFERA bezpłatne zajęcia i warsztaty

W grudniu w Galerii SFERA odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów DIY dla dzieci i młodzieży z budowy i ozdabiania desek longboardowych, a także tworzenia graffiti. Organizatorem zajęć jest Fundacja OnBoard365, której siedziba znajduje się na drugim piętrze Galerii II.

Od początku listopada w Galerii SFERA zagościła lokalna Fundacja OnBoard365, realizująca projekt DIY ELEKTROMOBILITY, którego celem jest promowanie aktywnego stylu życia i ekologii. Bielszczanie mogą stworzyć własną deskę (longboard), wykonaną z materiałów przyjaznych środowisku i z napędem elektrycznym, na której będą poruszać się po mieście. Longboardy są rozwiązaniem na codzienne korki na drodze i zmniejszenie ruchu samochodowego w mieście. Dzięki ekologicznemu, elektrycznemu napędowi, dbamy o środowisko, zapewniając sobie jednocześnie codzienną dawkę ruchu i aktywności fizycznej.

– Obecność Fundacji OnBoard365 w Galerii SFERA wpisuje się w naszą strategię, realizowaną pod hasłem „SFERA-Spleciona z Tobą”, której głównym założeniem jest aktywne uczestnictwo w życiu miasta i jego mieszkańców – mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA. – Bliskie są nam sprawy związane z naszym miastem i jako galeria zlokalizowana w samym sercu Bielska-Białej chętnie angażujemy się w społeczne i ekologiczne inicjatywy.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i ferie w Galerii SFERA

Przed Świętami dla dzieci i młodzieży zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia z budowy i ozdabiania longboardów, a także ABC kitesurfingu oraz malowanie murali. W siedzibie Fundacji można także zorganizować urodziny dla dzieci, podczas których nasze pociechy pod opieką instruktorów mogą w aktywny sposób spędzić czas. Fundacja przygotowała również ofertę półkolonii, które zostaną zorganizowane zimą.

Podczas ferii jako jedyni w Polsce będziemy organizować longboardowe półkolonie z codziennymi lekcjami jazdy oraz mnóstwem innych dostępnych w SFERZE atrakcji. Z kolei urodziny „w dechę”, z profesjonalnymi animatorami, które można u nas zorganizować swoim pociechom to świetny pomysł na wyjątkową imprezę – mówi Dominika Budzan, Wiceprezes Fundacji.

Warsztaty odbędą się w dniach: 8 grudnia (Zrób to sam-grafika na deskę), 15 grudnia (Zrób to sam-deska kitesurfingowa), 16 grudnia (Zrób to sam – elektryczny napęd do longboardu) i 22 grudnia (Dziecięce murale – malowanie na ścianie).
Warsztaty odbędą się na drugim piętrze Galerii II.

navigate_before
navigate_next

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
renata vidisevska
renata vidisevska
2 lat temu

Jestem osobą fizyczną oferującą pożyczki międzynarodowe. Dzięki kapitałowi, który zostanie wykorzystany w krótkim i długim okresie do udzielania pożyczek między osobami fizycznymi w zakresie od 50 000 do 100 000 000 zł dla wszystkich poważnie potrzebujących osób, oprocentowanie wynosi 2% rocznie bezpłatnie (TWÓJ WYBÓR ), pożyczki na nieruchomości, pożyczki inwestycyjne, pożyczki samochodowe, pożyczki osobiste, fundusze alimentacyjne, które pomogą Ci sfinansować swoje postępy i spłacić długi. Jestem gotowy zadowolić moich klientów nie później niż 72 godziny po otrzymaniu wniosku.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem.

boggie
boggie
3 lat temu

Pomoc dla osoby. Jesteś szczególnie na emeryturze, w firmie, firmie lub handlowcach potrzebujących pomocy między osobami w celu osiągnięcia sukcesu Twojej firmy. Oferujemy niezawodne i niezbędne środki do osiągnięcia Twoich celów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. E-mail: [email protected]