Bielsko-Biała Sport

Futsalowcy grają, ale bez publiczności

Fot. Artur Jarczok

Decyzją organizatora meczu 1/4 Pucharu Polski w futsalu: Rekord Bielsko-Biała – GSF Gliwice, środowe zawody odbędą się bez udziału publiczności.

Wprawdzie spotkanie nie ma charakteru tzw. imprezy masowej, jednakże w ramach działań profilaktycznych oraz mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa, organizator zawodów podjął decyzję o rozegraniu meczu ćwierćfinałowego PP bez udziału publiczności.

Nie znaczy to jednak, iż bielscy, gliwiccy oraz pozostali sympatycy futsalu zostaną pozbawieni emocji środowej konfrontacji. Ze spotkania „rekordzistów” z gliwiczanami przeprowadzona zostanie transmisja internetowa. Początek meczu dziś o 19.00.


Natomiast organizator rozgrywek ligowych – Futsal Ekstraklasa sp. z o.o., wydał komunikat, iż rywalizacja na krajowych parkietach będzie kontynuowana, o ile w terminie późniejszym nie pojawi się informacja innej treści. Bez względu na charakter imprezy (masowy lub niemasowy) mecze ligowe mają odbywać się bez udziału publiczności. Przypomnijmy, iż najbliższe ze spotkań FE z udziałem „rekordzistów” ma się odbyć w poniedziałek 16 marca o 20.00.

Z konfrontacji bielszczan z FC KJ Toruń planowana jest transmisja na antenie TV Sportklub.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments