Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Gdzie aktualnie typować? Ranking bukmacherów

Na pewno wybór dobrego podmiotu hazardowego to nie jest łatwy „kawałek chleba”. Trzeba zdecydować się na firmy bukmacherskie, które są legalne (to podstawa). Ponadto warto wybrać takie opcje, które zapewniają sporo fajnych bonusów na dzień dobry. Poniżej znajdziesz zaś trzy podmioty hazardowe, które mają najwięcej zadowolonych użytkowników w 2023 roku!

Czy warto wybrać STS?

Nie posiadasz jeszcze konta w STS? Może czas to zmienić? Przede wszystkim ta firma bukmacherska działa legalnie. Jak chcesz, to możesz tam obstawiać stacjonarnie. Coraz więcej Polaków gra online. Dodatkowo klienci korzystają z możliwości typowania przy pomocy aplikacji mobilnej. Nie dziwi zatem, że ranking bukmacherów wskazuje STS jako lidera. Klienci lubią bowiem to, że usługi są legalne i zarazem elastyczne. Dodatkowo możesz liczyć na bardzo hojne STS kod promocyjny. Jak zarejestrujesz konto, to otrzymasz na start 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Nie zapominaj o tym, aby w czasie rejestracji wpisać właściwy kod promocyjny. Co ma jeszcze tutaj znaczenie? Dodatkowo możesz zainkasować 1560 PLN. Na tę kwotę składa się 1500 PLN (w formie trzech bonusów za trzy depozyty) plus dodatkowo sześć dyszek – na sam koniec. To wszystko powoduje, że STS to bardzo lubiana i zarazem rekomendowana firma bukmacherska.

Dlaczego Etoto ma coraz więcej zadowolonych użytkowników?

Powody są generalnie bardzo zbliżone. Na pewno Etoto posiada zdecydowanie mniejsze doświadczenie. Jest to jednak firma bukmacherska, która wie, jak wygląda prawidłowa, skuteczna promocja. Na skutek tego liczba zadowolonych użytkowników rośnie z roku na rok kalendarzowy. Obecnie możesz tam obstawiać online lub dzięki aplikacji mobilnej. Nie ma zatem opcji, aby grać stacjonarnie. Nie jest to jednak jakaś wielka przeszkoda. Szczególnie że firma bukmacherska Etoto oferuje znakomite warunki na start dla każdej osoby, która założy konto internetowe. Dzięki temu możesz zainkasować np. bonus 200% do 100 PLN. To tak zwane potrojenie środków na grę. Na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce nie ma zaś wielu takich właśnie promocji. Tym bardziej warto zatem zastanowić się, czy z nich nie skorzystać w najbliższym czasie. Dodatkowo nowy gracz może otrzymać 20 PLN na spróbowanie tego, jak działa aplikacja mobilna. Jeśli zatem planujesz typować przy użyciu tego narzędzia, to warto zainteresować się tym zagadnieniem.

Co oferuje Fortuna? Także będziesz zadowolony!

Jeśli chodzi o doświadczenie, to ta firma bukmacherska nie ma sobie równych! W końcu Fortuna rozpoczęła swoją działalność od 1996 roku. Warto zaznaczyć, że opisywana firma bukmacherska ma porządek w papierach. Wszystko jest zatem legalne! Jak można typować w Fortunie? Na kilka sposobów. Chodzi o obstawianie stacjonarne, online lub dzięki aplikacji mobilnej. Jak założysz konto, to otrzymasz 20 PLN. Może nie jest to jakaś wielka suma, ale zawsze coś! A to przecież dopiero początek. Ogólnie Fortuna oferuje 600 PLN w postaci trzech zakładów bez ryzyka. Jest to zaś naprawdę godna rozważenia promocja bukmacherska.

google_news