Cieszyn Na sygnale

Gdzie jest Paulina?

Fot. Z archiwum KPP w Cieszynie

Cieszyńscy policjanci poszukują 15-letniej Pauliny Michalskiej. Nastolatka pochodzi z Górek Wielkich, ale jest podopieczną Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Leśnicy w województwie opolskim, z którego uciekła 27 sierpnia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie lub najbliższą jednostką policji. – Nastolatka nie poinformowała nikogo o tym, gdzie ma zamiar się udać. Ostatni raz miała być widziana 28 sierpnia w Kędzierzynie-Koźlu na dworcu PKP. Od tego czasu rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Paulina ma około 149 cm wzrostu, waży 63-65 kg. Jej oczy są ciemne, piwne, a włosy ciemne, krótkie. W dniu ucieczki ubrana była w czarne legginsy, szarą bluzkę z długim rękawem, buty sportowe w kolorze szarym.

Kto wie, gdzie dziewczyna może przebywać, może zadzwonić na następujące numery policyjnych telefonów: (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub bezpłatny alarmowy 997.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o