Kultura i rozrywka Żywiec

Gilowice. Dwa dni znakomitej zabawy!

Fot. GOK Gilowice

Już jutro (2 lipca) rozpoczną się dwudniowe Dni Gilowic! Wśród wielu atrakcji gwiazdą będzie zespół MIG!

W sobotę (2 lipca) świętowanie rozpocznie się o 17.00. Na scenie amfiteatru Grapa-Park w Gilowicach (obok boiska LKS Beskid Gilowice) wystąpią Natalia Cygoń (laureatka Stypendium z Pasją 2022), zespół Dance 4 You w pokazie tanecznym, a także orkiestra OSP w Gilowicach oraz zespoły Retrospekcja i Tamtej Nocy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół MIG. Planowany jest również nocny pokaz skoków narciarskich na sąsiednim kompleksie odnowionych skoczni igelitowych, a do późnych godzin nocnych szykuje się znakomita zabawa dyskotekowa, którą poprowadzą DJ Kamkas i DJ Majk.

W niedzielę (3 lipca) zabawa rozpocznie się już o 15.00. Na początek czekać będzie wiele gier i konkursów dla dzieci, tor przeszkód oraz trening bokserski z zawodowym pięściarzem Kewinem Gibasem, pochodzącym z Gilowic. Na scenie wystąpią Fundacja Braci Golec, zespół Harmonice, Magdalena Siedlok (finalistka Voice of Kids) i zespół regionalny Dolanie z Gilowic. Nie zabraknie pokazu tanecznego w wykonaniu Mini Paradise Cheerleaders & Paradise Cheerleaders. Wystąpi także Bajor Band, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Dukat. Na zakończenie na dyskotekę plenerową zaproszą ponownie DJ Kamkas i DJ Majk.

Oczywiście nie zabraknie uwielbianych przez dzieci dmuchańców czy stoisk ze smakołykami. W trakcie Dni Gilowic odbędzie się również akcja charytatywna dla rodzeństwa Pawłowskich z Rychwałdu. Myślę, że po przerwie pandemicznej, jesteśmy wszyscy spragnieni dobrej zabawy podczas Dni Gilowic! Zatem serdecznie zapraszamy do nas! – zachęca wójt gminy Gilowice Krzysztof Okrzesik.

Warto podkreślić, że wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Organizatorami Dni Gilowic są Urząd Gminy Gilowice i Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments