Sport Cieszyn

Gmina Goleszów: Można korzystać z boisk. Obowiązują obostrzenia

Fot. UG Goleszów

Otwarte zostały boiska w Goleszowie i Kisielowie. Korzystanie z obiektów wiąże się jednak z obostrzeniami.

Na boiskach nie trzeba zakrywać twarzy. Jednorazowo może przebywać nie więcej niż 14 osób i 2 trenerów. Osoby korzystające z obiektów są obowiązane do dezynfekcji rąk, podczas wchodzenia i opuszczania obiektu sportowego. Dodatkowo odkażanie rąk powinno następować w trakcie korzystania z obiektu co 15 minut. Płyn do dezynfekcji dostępny jest przy wejściach na boiska.

W trakcie rozgrywania meczów wymagana jest rezygnacja ze zwyczajowego „podawania sobie ręki” po zakończonej grze. Pomiędzy grupami korzystającymi z obiektu – wchodzącymi i wychodzącymi z niego – musi zostać zachowany 15-minutowy odstęp. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, tak by uniknąć gromadzenia się ludzi. Na obiektach, do odwołania wyłączona jest możliwość korzystania w obiekcie z szatni i węzła sanitarnego, poza toaletą. Zamknięcie szatni wymusza na zawodnikach konieczność przyjścia na obiekt w stroju sportowym.

Oprócz tych wymogów, nadal obowiązują zapisy regulaminy korzystania z obiektu sportowego „Orlik 2012″ w Goleszowie i Boisk Sportowych w Kisielowie. W Goleszowie boisko czynne jest codziennie w godzinach 13.00 – 21.00., natomiast w Kisielowie są otwarte od świtu do zmierzchu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments