Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Spotkanie wokół Tonu

Fot. UG Goleszów

7 sierpnia odbędzie się plenerowe spotkanie transgraniczne w gminie Goleszów. Podczas wydarzenia dorośli i dzieci będą mogli wziąć udział w spotkaniu z pszczelarzami, plenerowej projekcji filmu czy nocnej obserwacji nieba.

Podczas spotkania z pszczelarzami będzie można podglądać pracę pszczół w specjalnie przygotowanym ulu oraz uczestniczyć w warsztatach robienia świec z pszczelego wosku. Odbędzie się również prezentacja dla fascynatów łowienia ryb, pt. „Co w Tonie możemy zobaczyć i złapać na haczyk”. Poznać bliżej otaczającą akwen przyrodę będzie można podczas spaceru z przewodnikiem. Doktor botaniki, Tomasz Beczała opowie o ziołach, jakie można spotkać idąc czerwonym szlakiem Jasieniowa do Ajsznytu. Po 22.30 uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do podziwiania nocnego nieba przez teleskop. Planowany jest również plenerowy pokaz filmu “Mamma Mia!”.

Organizatorzy obiecują świetną zabawę i atrakcję zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych, a na wszystkich przybyłych mają czekać upominki-niespodzianki. Uprzedzają również, że niektóre elementy programu mogą zostać odwołane w razie różnych nieprzewidzianych okoliczności, takich jak niekorzystne warunki atmosferyczne.

Fot. UG Goleszów

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
1 rok temu

Dlaczego spotkanie transgraniczne?