Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Wizyty w urzędzie wstrzymane. Koronawirus wśród pracowników

Fot. Z archiwum UG w Goleszowie

Wstrzymane zostają od dziś wizyty mieszkańców w Urzędzie Gminy w Goleszowie. Przyczyną są zakażenia koronawirusem wśród jego pracowników. Jak poinformowała wójt Sylwia Cieślar, decyzja ta ma na celu zapobiegnięcie dalszemu rozprzestrzenianiu się Covid-19.

Urząd będzie nieczynny do 26 października. W tym czasie wszystkie sprawy można konsultować telefonicznie, mailowo lub przez elektroniczną skrzynkę podawczą EPUAP. Do dyspozycji mieszkańców jest także skrzynka wrzutowa umieszczona w przedsionku placówki. Od dziś nieczynna będzie także kasa.

– Decyzja o wstrzymaniu wizyt w urzędzie jest podyktowana odpowiedzialnością za zdrowie i życie pracowników urzędu, a także odwiedzających go mieszkańców gminy Goleszów. Trzy dni przerwy pozwolą nam przygotować się na bezpieczne wznowienie pracy. Jednocześnie zwracam się do wszystkich mieszkańców naszej gminy z prośbą o zrozumienie dla podjętej decyzji w kontekście trudnej sytuacji epidemicznej występującej obecnie na terenie naszej gminy – mówi Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.

google_news