Wydarzenia Cieszyn

Goleszów: Zamknięcie ul. Wolności

Fot. UG Goleszów

Trwają prace drogowe na ul. Wolności w Goleszowie od skrzyżowania z ul. Ławki do ul. Pod Chełmem. Niebawem wiązać się to będzie z większymi utrudnieniami dla kierowców.

Wykonano już frezowanie starej nawierzchni, czy montaż korytek odwadniających. Kolejne etapy prac wiążą się jednak z zamknięciem drogi.

Jak informuje Urząd Gminy Goleszów, w dniach 17 – 18 października będą prowadzone prace związane z układaniem nowego asfaltu. W związku z tym ten odcinek ul. Wolności zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Termin może ulec zmianie, w zależności od występujących warunków atmosferycznych.

“W imieniu wykonawcy robót oraz Powiatowego Zarządu Dróg Powiatowych w Cieszynie, sprawującego nadzór nad drogą 2613 S Goleszów – Międzyświeć, zwracamy się z prośbą o ostrożność i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

W związku z czasowym zamknięciem drogi, prosimy mieszkańców tego rejonu o wystawienie odpadów do godz. 6.00, zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych.” – głosi komunikat goleszowskich władz gminnych.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments